מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > הצגות ילדים

פעילות מומלצת עם קטנטנים: ההצגה הראשונה שלי

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/11/2010
פעילות מומלצת עם קטנטנים: ההצגה הראשונה שלי

ליאורה ולולי (צילום: איתי סיקולסקי)

"ההצגה הראשונה שלי" הינה סידרת מופעים לגיל הרך (1-4) שתועלה לראשונה בישראל בתיאטרון חולון החל מה-20 בנובמבר 2010

ב-20 בנובמבר עולה בתיאטרון חולון  סדרה של ארבעה מפגשים לגיל הרך (לגילאי שנה עד ארבע). "ההצגה הראשונה שלי" הינו מופע המתקיים בשיתוף ערוץ לולי, ובהנחיית ליאורה שלזינגר, כוהנת הפעוטות, והמפגשים מבוססים על סדרת הטלויזיה "רגע של חיבוק" ותכניות נוספות בערוץ.

 
כל מופע יתמקד בנושא אחר, כשהנושאים נעים בין פיתוח הקשר החברתי, הראשוני, המשפחה וההתנהלות בין בני המשפחה. בכל הצגה יחולקו אביזרים בהם משתמשים במהלך המופע, אביזרים פשוטים שיש לכל ילד בבית.
 
ההצגה הראשונה הפותחת (תתקיים בשבת, 20.11.10 בשעה 11:30) "לבד וביחד" שמה את הדגש על יצירת קשר בסיסי וראשוני עם חברים ועל אפשרויות הנוצרות ממשחק משותף.
 
ההצגה השניה (שבת 22.1.11 בשעה 11:30) "מה אפשר לעשות עם..." שמה דגש על פיתוח החשיבה, הדמיון והיצירתיות באמצעות משחקים.
 
ההצגה השלישית (שבת 19.3.11 בשעה 11:30) "לולי מתחפש ומתבלבל" הצגה מיוחדת לפורים, בה גם לולי מתחפש ומשחק את משחק הבלבולים עם בולי בלבולי ופאפי הכלבלב.
 
ההצגה הרביעית (שבת 21.5.11 בשעה 11:30) "ככה זה במשפחה" עוסקת בנושא הבית ובני המשפחה, מתי מגיעה סבתא לאה לביקור?, איזו מתנה קבלה טל כשהיתה קטנה? ואיך מסדרים את החדר שלי?
 
ליאורה שלזינגר, בוגרת האקדמיה למוסיקה וסמינר אורנים, מוסיקאית ומלחינה, מתמחה בעריכת תוכניות מוסיקליות לקטנטנים, בגילאי 6 חודשים עד גיל 4.
 
ליאורה היתה בצוות ההקמה של ערוץ לולי והלחינה מוסיקה לסדרות אנימציה, קלטות דיוידי וסדרות לפעוטות ביניהם לסדרות אנימציה בערוץ האמריקאי Baby First TV המשודר באנגליה ובארה"ב.
 
מחיר כרטיס: 35 – 45 שקלים.

תיאטרון חולון, שדרות קוגל 11
טל': 03-5023001/2/3

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן