מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > הצגות ילדים

רוצים הנחה מיוחדת להצגה 'החתול במגפיים'?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/11/2010
רוצים הנחה מיוחדת להצגה 'החתול במגפיים'?

אתר "פלי קידס" מסדר לכם הנחה מיוחדת להצגה "החתול במגפיים" שתעלה בארץ בחנוכה - הפרטים בפנים

אתר פלי קידס מסדר לגולשי "טיפת חלב ברשת" הנחה מיוחדת להצגה "החתול במגפיים" שתעלה בארץ בחנוכה. כך במקום 70 שקלים תוכלו ליהנות מכרטיס במחיר 45 שקלים בלבד. כל שעליכם לעשות זה להתקשר למשרדי "לאן" לטלפון - 03-5247373, אמרו שאתם מבקשים לקבל את ההטבה של "פלי קידס".
 

ב"חתול במגפיים" מככבים שולה חן, שמיל בן ארי ועוד והוא מספר את סיפורו של הטוחן הזקן מחלק את הירושה לארבע בנותיו. האחת - מקבלת את טחנת הרוח, השניה - את המאפייה, השלישית - את הבית והרביעית - את החתול. יש כעסים, מריבות ו"ברוגז" בין היורשות והחתול מחליט להשכין שלום בין הבנות. הוא יוצא לפגוש את שר היער, המלכה הערירית והמכשף הרשע. לכל אחד מהם הוא מסייע בחכמה (ומעט בערמה) כדי להגשים את מטרתו. הוא מצליח - לא זו בלבד שהשכין שלום במשפחה. אלא בזכות מעשיו מתגייסות חיות היער בפיקודו של שר היער, לסייע בעבודת המאפייה וטחנת הקמח. המכשף הרשע - הופך לקוסם הטוב. המלכה הערירית מאמצת את האחות הצעירה והיא מוכתרת לנסיכת הממלכה. והחתול במגפיים? הוא זוכה במגפיים חדשים ובגבינה וחלב לכל ימי חייו.
 

פליי קידס" הינה חטיבת התוכן לילדים של חברת פליי רקורדס שיווק והפצה בע"מ, המשווקת מוצרי תרבות ופנאי לחנויות ולרשתות השיווק ומתמקדת במוסיקה, סרטים, ספרים וקלטות ילדים.

 
 למעבר לאתר פליי קידס - לחצו כאן

 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן