מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

בלוג הורים > לכל הכתבות

הכרמל עולה בלהבות? סיבה טובה לחגוג את ל''ג בעומר

מאת: אמא עצבנית | פורסם: 8/12/2010
הכרמל עולה בלהבות? סיבה טובה לחגוג את ל''ג בעומר

מסתבר שזה מה שחשבו בערוץ 2 בשבת בבוקר, כשהחליטו לשדר תוכנית חגיגית לל"ג בעומר, ממש לפני מהדורת החדשות של השעה שמונה שהציגה את התמונות הקשות מהכרמל

בסוף השבוע האחרון לבנו היה עם תושבי הכרמל והעיניים לא הצליחו להכיל את הזוועה מהמראות והצער על כל אותם הרוגים שהותירו אחריהם משפחות וחברים שבורים והמומים.

 
אני לא יודעת מה איתכם, אך אני הייתי דבוקה לטלוויזיה במשך ארבעה ימים, פשוט היה קשה לי להרפות. בשבת בבוקר, התעוררנו אני ובן זוגי, לאחר שהקטנים העירו אותנו משנתינו. השעה הייתה רבע לשמונה בבוקר וידענו כי בשעה שמונה בדיוק יתחדשו הדיווחים והשידורים המיוחדים הכרמל. פתחנו את הטלוויזיה והמתנו בסבלנות לדיווחים ונדהמנו לגלות את מה שראו עינינו.
 
ערוץ 2, שהיה עסוק בשעה רבע לשמונה בהכנת פתיחת יום השידורים המיוחד, ככל הנראה הכניס קלטת שתעביר את הזמן עד לעליית השידור החי. מה שהם כנראה לא שמו לב, זה שהם שידרו במשך שעה ארוכה את תוכניתם של מיכל דליות ודליק ווליניץ, שעסקה באותו היום בלא פחות מ"ל"ג בעומר". 
 
דליק ומיכל חילקו לצופים טיפים על מה ניתן לעשות סביב מדורה "אפשר לשיר, לספר סיפורים, להתחבק...", לאחר מכן הם ארחו שף באולפן שלימד את הצופים על מאכלים כמו עוף וקרטושקס שניתן לבשל במדורה. התוכנית המשיכה עם פנייה נרגשת של דליק לצופים "היו זהירים בעת הדלקת המדורה, התחילו בקטן, עם זרדים, קרש אחד ואחר כך תמשיכו הלאה". 
 
בן זוגי ואני בהינו במסך הטלוויזיה המומים, לא ידענו אם לצחוק או לבכות. התוכנית נראתה לנו כמו פרק ציני במיוחד של החמישייה הקאמרית. ובשעה שמונה, שנייה לאחר תום הספיישל הלוהט והמדליק, התחילה מהדורת החדשות העצובה והצחוק שתקף אותנו מרוב מבוכה התחלף בדמעה והרבה כאב.
 
האם זה מוגזם לבקש ממערכת עשירה ומכובדת כמו הרשות השנייה, אחת כזאת שהעסיקה לבטח עובדים כל הלילה סביב ההתפתחויות בשטח, שתבדוק מה היא משדרת? או שלא ממש תבדוק, רק תיתן הצצה. איך זה יכול להיות שמתוך כל התוכניות שבארכיון ערוץ 2 בחרו לשדר דווקא תוכנית עליזה וצוהלת לל"ג בעומר? מה הלאה? שידורים חוזרים של "רמת אביב ג'" ביום השואה? חבורת אסקימו לימון ו"ספיחס" ביום הזיכרון? כל זה עוד מבלי להזכיר את הפרק הראשון של סיינפלד, ששודר כהמשך ישיר למהדורת הלילה של הערוץ בשישי, מיד לאחר דיווח על הדרמה באזור עין הוד.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן