מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

את החיתול החדש של האגיס כבר ניסיתם?

מאת: מיכל דותן | פורסם: 22/12/2010
את החיתול החדש של האגיס כבר ניסיתם?

בחודשים הקרובים יוחלפו כל מוצרי האגיס הקיימים בדור חדש של מוצרים המכילים כותנה אורגנית. למרות שבארה"ב החיתול המשודרג נמכר בתוספת מחיר של 40 אחוז, אתם תוכלו להמשיך לקנות אותו במחיר הישן

מספר שבועות לאחר שפמפרס חשפו את החיתול החדש שלהם גם חיתולי האגיס עוברים שדרוג ומצטרפים למלחמה על לבו וכיסו של ההורה. חברת חוגלה קימברלי משיקה חיתול האגיס חדש, סופר פרמיום, המאופיין באלמנטים המתקדמים הכוללים: מעטפת רכה במיוחד המכילה כותנה אורגנית, גזרה מיוחדת ולשוניות סגירה אלסטיות גזרתיות להתאמה מושלמת למבנה גוף התינוק.


לצורך פיתוח קו המוצרים החדש ושיווקו השיקעה חוגלה כ-30 מיליון שקלים. החיתולים החדשים של האגיס, הנמכרים באריזה בקו עיצובי חדש, יחליפו את דור המוצרים הקיים של המותג, וישווקו לצרכן ללא תוספת מחיר (64.99 שקלים), למרות שבאירופה הוא נמכר בתוספת מחיר של כ-40 אחוזים. 

בדומה למהלך החיתולים, גם במגבונים מחליפה החברה את הסדרה הקיימת תחת המותג האגיס ומשיקה סדרה חדשה בתוספת כותנה אורגנית ובעיצוב חדש. המגבונים מבוססים על מים וויטמין E ולא מכילים אלכוהול. מהלך החלפת כל המוצרים בכל רחבי הארץ יושלם ככל הנראה עד לחודש מרץ 2011.
 
 
לדברי טלי אורן, סמנכ"לית השיווק בחברת חוגלה קימברלי: "החיתולים של האגיס הם החיתולים הסופגים ביותר בישראל, ואמהות מעריכות אותו בזכות כך. בהשקה זו החלטנו לתת לאמהות ערכים מוספים נוספים שיאפשרו להן ליהנות גם מנוחות ורכות עבור תינוקן. במחקרים שערכנו ראינו שהמוצר החדש מנצח באופן מובהק את המוצר הקיים שלנו וגם של המתחרים בזכות התכונות המתקדמות שלו שהצרכניות ידעו לזהות ולהעריך. מדובר במהפכה בתחום החיתולים שנקדיש לה השנה תקציב גדול בשיווק ובהטמעה". 
 
להערכת חוגלה קימברלי , ההיקף השנתי של שוק החיתולים בישראל מוערך בכ-610 מיליון ₪ במחירי צרכן, וההיקף הכמותי נאמד בכ-640 מיליון חיתולים בשנה. חוגלה קימברלי מובילה, כאמור בשוק החיתולים ב-2010 עם נתח שוק של 71% לעומת 25% פרוקטר אנד גמבל המשווקת את פמפרס ו6% ליצרנים האחרים.
 
שוק המגבונים הלחים מוערך בכ 190מיליון ₪ במחירי צרכן ומדובר בקטגוריה לא מובדלת שאינה מציגה חדשנות רבה. המותג האגיס מוביל את השוק עם נתח כספי של כ 29%.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן