מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

דולה חשוד כי תקף מינית עשרות נשים בישראל

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 27/12/2010
דולה חשוד כי תקף מינית עשרות נשים בישראל

הגבר בן ה-43, תושב העיר רחובות, חשוד כי ניצל מינית את הנשים בהן טיפל לקראת לידה וביצע בהן מעשים מגונים, מעשי סדום ואונס. בחקירתו הכחיש את המעשים המיוחסים לו וטען כי הכל היה חלק מהטיפול

פרשה מזעזעת נחשפה השבוע בפורומים של אתר "תפוז" לאחר שהתברר כי עורך דין בן 43, תושב העיר רחובות, שימש כ"דולה" לעשרות נשים בהריון וביצע בהן מעשים מגונים, מעשי סדום ואונס. היום יובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.
 

החשוד במעשים הציג את עצמו בפורומים כתומך לידה הוליסטי מוסמך - המתמחה בטיפול בנשים בהריון ולאחר לידה, וטען כי הוא מתמחה מתמחה בטכניקות טיפול של שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי שוודי הוליסטי וארומתרפיה. עד עתה הוגשו במשטרת ישראל 12 תלונות, הכוללות תיאורים קשים של מעשי אונס וסדום. מעבר לכך יש למשטרת ישראל כ-34 עדויות קשות של נשים. 
 

החשוד פתח קליניקת טיפולים בסלון ביתו שברחובות, שם טיפל בנשים הרות, בחודשי הריון שונים, ובנשים לאחר לידה. על פי החשד ניצל הגבר את הקרבה הפיזית לאותן נשים, ביצע בהן מעשים מגונים מעשי סדום ובמקרים אחדים אף עולה חשד כי אנס חלק מהן. ראש מפלג החקירות בימ"ר, רב פקד תומר כהן, סיפר כי חלק מהנשים חשבו שמדובר בחלק מן הטיפול בעוד אחרות פשוט חששו להתלונן על המעשים.
 

החשוד מכחיש את ההאשמות וטוען כי הכל היה חלק מהטיפול. במשטרה חושדים כי נשים רבות נוספות נפלו קורבן למעשיו וקוראים להן להתלונן.

כל מה שרציתם לדעת על דולה - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן