מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

חדש: מגה תייבא חיתולי האגיס ותמכור בזול

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/7/2011
חדש: מגה תייבא חיתולי האגיס ותמכור בזול

במגה מבטיחים כי כל החבילות, בכל הגדלים - יימכרו במחיר של 50 שקלים לחבילה של 48 יחידות וגם שהחבילות יכילו 25% יותר חיתולים. ומה אומרים על כך בחברת חוגלה קימברלי?

מי מכם שרגיל להוציא בכל חודש כסף על חיתולים, בוודאי ישמח לשמוע כי רשת מגה החלה לאחרונה בייבוא מקביל של חיתולי האגיס מתורכיה. חיתולי האגיס משווקים כיום בישראל על ידי חברת חוגלה קימברלי, ובמקרים רבים גם מיוצרים בארץ. המותגים שעתידים להגיע לישראל על ידי רשת מגה הם "האגיס פרידום" ו"האגיס אורגניק", אותם תוכלו בחנויות הרשת בין החיתולים שכבר נמכרים כיום. שוק החיתולים בישראל מוערך כיום בהיקף כספי של כ-450 מיליון שקל בשנה ונשלט על ידי חברת חוגלה קימברלי (האגיס וטיטולים) ופרוקטר אנד גמבל (פמפרס).


מגה מתחייבת למכור חבילות בהן יש 48, 54, 66, 60 ו-72 חיתולים, והם מתחייבים כי יהיו 25% יותר חיתולים ממה שנמכר בחבילות שתמצאו כיום בחנויות. את החיתולים תמצאו בתחילה, כבר בימים הקרובים, בחנויות מגה בול ולאחר מכן תורחב הפצת החיתולים לכל רשתות החברה (מגה בעיר, שפע שוק ומגה אינטרנט). 
 
במגה מבטיחים כי כל החבילות, בכל הגדלים - יימכרו במחיר של 50 שקלים לחבילה של 48 יחידות. אם אכן זה נכון, מסתמן כי מדובר בפער גדול של כ-40% לעומת מחירם של חיתולי האגיס באריזות הנמכרות כיום בחנויות השונות (שנע כיום בין 62 ל-70 שקלים וניתן גם למצוא אותם במבצעים של שתי חבילות ב-100 שקלים). כמובן שבדומה לחיתולים ומוצרים אחרים, גם את החיתולים האלה תוכלו למצוא מעת לעת במחיר מבצע מיוחד, דבר שיגרום למחירו הנמוך מלכתחילה לרדת עוד יותר. 
 
בתגובה לצעד שנקטה רשת מגה, נמסר מחברת חוגלה קימברלי, משווקת האגיס בישראל, כי הסיבה למחיר הנמוך שתציע מגה טמונה בכך שהסטנדרט המקובל בחיתולי האגיס בתורכיה נמוך מזה המקובל בישראל - הן מבחינת איכות החיתול והן מבחינת רמת הספיגה. מחוגלה קימברלי מפנים עובדה זאת לתשומת לב הציבור בכדי שהצרכנים יעשו את השיקולים שלהם ויבדקו היטב איזה מוצר הם בוחרים לרכוש. 
 
מבחינת הצרכנים חיתולי האגיס, גם אם יימכרו ב-50 שקלים - הם עדיין לא החיתולים הזולים ביותר בשוק. חיתולי "ליטופים" נמכרים בכ-40 שקלים ואילו חיתולי "טיטולים" ב-45 שקלים. 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן