מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

לתינוק יש חום? בגד חדש יתריע על כך

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/7/2011
לתינוק יש חום? בגד חדש יתריע על כך

חליפת בייביגלאו משנה את צבעה בהתאם לחום גופו של התינוק ובכך מספקת לכם זמן התראה מספיק גדול לטיפול בבעיה בטרם תהיה טמפרטורת גופו של התינוק גבוהה מדי

הורים בישראל, ובכלל, נוטים להלחץ כאשר תינוקם היקר והקטן סובל מחום, גבוה או נמוך. ישנם מחקרים המראים כי עלייה בחום גופו של התינוק עלולה להיות מסוכנת, כאשר כמובן כמו בכל תחום ישנם גם מחקרים החולקים על כך. חשוב להדגיש כי במקרה של תינוקות עד גיל שנה ידוע בוודאות כי חימום יתר עלול לסכן את חיי התינוק וחום גבוה גם מהווה את אחד מגורמי הסיכון לתסמונת מוות בעריסה.

אין ספק כי חשוב לזהות בשלב מוקדם את עליית חום גופו של התינוק, דבר שלעיתים קשה ליישם בשטח. 
זיהוי מוקדם של חום התינוק יכול לאפשר להורים לנקוט בפעולות מידיות להורדת החום (אם זה מתן תרופות להורדת חום או אמבטיות פושורות) ובכך בעצם נמנע מצב בו התינוק הקטן קודח מחום. 


חברת “בייביגלואו” חקרה את הנושא במשך שש שנים וכעת מציעה לצרכנים פתרון יעיל במיוחד: חליפת תינוק העשויה מ־100 אחוז כותנה, המצליחה לעקוב אחר חום גופו של התינוק. ברגע בו טמרפטורת הגוף של התינוק עולה (מעל ל-37 מעלות צלזיוס) משתנה צבעה של חליפת התינוק ללבן. הצבע משתנה בהדרגה בהתאם לטמפרטורת חום התינוק, כאשר בתחילה ישתנה רק באזורים מסוימים בגוף בהם הטמפרטורה גבוהה וככל שימשיך חום התינוק ויעלה כך גם יתפשט הצבע הלבן. כאשר חום הגוף יירד ויחזור לטמפרטורה רגילה - תשוב החליפה לצבעה המקורי.
 
 

הבגד במצב רגיל כאשר לתינוק אין חום 
 
הבגד לאחר הופעת סימני חום
 
הבגד במצב בו התינוק סובל מחום גבוה
 
את הבגדים של “בייביגלואו” תוכלו לרכוש בגיזרת בגד גוף ארוך המתאים גם לחודשי הקיץ וגם לחודשי החורף, זאת בשל הסיבה שהם עשויים מכותנה עדינה ונעימה. חשוב להדגיש גם כי תינוקות בני 0-5 חודשים לרוב לובשים בגדי גוף ארוכים, ללא קשר לחודש בו נולדו או לעונה.

ממולץ להלביש את התינוק בחליפת "בייביגלואו" במצבים הבאים: לאחר קבלת חיסון, בזמן מחלה או מתי שההורה מזהה חולשה אצל התינוק, בזמן צמיחת שיניים, בעת שינה (במקום להעיר אותו למדוד חום ניתן פשוט להסתכל על צבע הבגד), לאחר ברית מילה, בזמן יציאה מבית חולים ובמקרים נוספים בהם ההורה חושד כי קיימת סכנת חום. חליפת "בייביגלואו" עוזרת להורים לראות האם התרופה שניתנה לתינוק לצורך הורדת החום אכן משפיעה ועובדת, זאת על ידי שינוי צבע הבגד לצבעו המקורי. בגד הגוף מאפשר לזהות גם אם חדרו של התינוק חם מדי או האם יש עליו יותר מדי שמיכות, דבר העשוי להציל תינוק מסיבוכים לטווח ארוך. חשוב לזהות חום אצל התינוק בשלב מוקדם, וכיוון שתינוק אינו יודע לווסת את חום גופו - הבגד מהווה פתרון מעשי ויעיל.

הבגדים מגיעים בצבעי ורוד ותכלת, ומהווים מתנת לידה נהדרת ומקורית, זאת גם מכיוון שאליהם מצורפים במתנה מד חום לחדר ומד חום למדידת חום במצח. בגדי “בייביגלואו” יצאו לשוק העולמי באוקטובר 2010 ומאז כבשו את השווקים. לישראל הם מיובאים באמצעות חברת “ליאורי מוצרי תינוקות בע”מ”. את הבגד תוכלו לרכוש בחנויות ורשתות נבחרות ברחבי הארץ, כמו גם דרך אתר האינטרנט של החברה.
ליצירת קשר צלצלו למספר 0775140714. לפרטים נוספים הכנסו לאתר החברה
 
עדיין לא מבינים איך זה עובד? צפו בסרטון ההסברה
 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן