מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

אחרי מבצעי החיתולים: מעכשיו קופסת מטרנה ב-33.99 שקלים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 13/7/2011
אחרי מבצעי החיתולים: מעכשיו קופסת מטרנה ב-33.99 שקלים

בימים הקרובים תוכלו ליהנות ממחירי מבצע אטרקטיביים של תחליפי החלב לתינוקות. מטרנה היא הראשונה להלחם על לבו של הצרכן, בסימילאק בינתיים לא ממהרים

בשעה שמלחמת החיתולים נמצאת בעיצומה, ומחירי החיתולים בארץ צונחים בזה אחר זה, מסתמן כי גם בשוק תחליפי חלב צפויים שינויים ומבצעים יוצאי דופן בזמן הקרוב. החל מהיום ועד ליום שישי, למשך שלושה ימים, יוכלו חברי מועדון, של רשת שופרסל דיל, לקנות קופסת מטרנה, של 700 גרם, במחיר 33.99 שקלים. זאת לאחר שרק אתמול הייתם מוצאים את אותה הקופסה בדיוק במחיר של 54.90-59.90 שקלים. הלקוחות יוכלו לרכוש קופסה אחת בכל קנייה. כאשר לא מתקיימים מבצעים נמכרת קופסת מטרנה 700 גרם במחיר שנע בין 59 ל-65 שקלים.
 

ככל הנראה רשת שופרסל החליטה לערוך את המבצע לאחר שרשת רמי לוי הציגה השבוע מבצע דומה בו מכרה את אותה הקופסה ב-39.99 שקלים. בניגוד לשופרסל, אצל רמי לוי המבצע לא הוגבל רק לחברי מועדון. ברשת ניו פארם תוכלו למצוא מטרנה ב-39.99 שקל (או 35 שקלים אם אתם חברי מועדון). נכון לרגע זה בסופרפארם אותה אריזה ב-44.99 שקלים. במגה בול מטרנה נמכרת ב-59.90 שקלים.
 
מבצעים על תחליפי חלב הם דבר שבשגרה, אך לרוב לא תתקלו במחירים כל כך נמוכים. 
 
שוק תחליפי החלב בישראל נשלט על ידי מטרנה (שבשליטת אסם ומחזיקה ב-56.9% מהשוק) וסימילאק (המיוצרת ע"י חברת אבוט העולמית, ומחזיקה ב-44.8% מהשוק). כאשר בשנת 2008 נכנסה לשוק חברת מדיצ'י עם אופטימיל, אך היא מחזיקה בנתח שוק קטן יחסית, בעיקר בשל הסיבה שמעולם לא סגרה עסקאות עם אף אחד מבתי החולים בארץ, ולכן המוצר לא מוצע שם לנשים לאחר הלידה. בשנת 2012 צפויים להיכנס לשוק שני מוצרי חלב נוספים, של חברת פריגו העולמית וחברת טבע, שלאחרונה הודיעה שתשווק את תחליפי חלב של נוטרישה.
 
נכון לפרסום הכתבה חברת סימילאק לא יזמה שום מבצע ואריזת 900 גרם סימילאק ברשתות שופרסל ומגה עולה כ-90 שקל. יחד עם זאת בסופרפארם וברשת רמי לוי - נערכים כעת מבצעים גם על סימילאק. ברמי לוי תמצאו את המוצר ב-67.90 שקלים ובסופרפארם ב-79.99 שקל.
 
בישראל מחירי תחליפי החלב גבוהים מאוד ביחס למחירי תחליפי החלב באירופה ובארה"ב. שוק תחליפי החלב בארץ מגלגל בשנה בסביבות ה-650 מיליון שקל, ממכירת כ-8.5 מיליון קופסאות תחליפי חלב. יחד עם זאת, לא ברור אם מדובר במבצעים של רגע, או במגמה להעמיק, להרחיב ולמתוח את המבצעים.  ואל תתבלבלו: כרגע מדובר במבצעים, לא חלילה בירידת מחירים.
 
השבוע אושרה הצעת חוק של ח"כ דני דנון (ליכוד), הקוראת לאיסור פרסום תחליפי חלב בבתי היולדות. ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה את ההצעה, שאחד הדברים שעומדים מאחוריה זה עידוד ההנקה בישראל. כפי הנראה תינוקות יקבלו בבית החולים תחליפי חלב רק לאחר שיתקבל אישור בכתב של האם.

 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן