מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > קיץ וחופש עם ילדים

ANTHELIOS: מוצר חדש להגנה על עור התינוק מפני השמש

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/5/2011
ANTHELIOS: מוצר חדש להגנה על עור התינוק מפני השמש

מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי המומלץ על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים משיק את ANTHELIOS - סדרת מוצרי הגנה מהשמש למבוגרים ולילדים, המעניקה הגנה גבוהה במיוחד לכל סוגי העור ובפרט לעור רגיש, עם כמות מופחתת של פילטרים כימיים

לפני כחודש, על פי דיווחי נאס"א, אירעה סופת שמש, אירוע אלקטרומגנטי, העוצמתי ביותר שהתרחש ב- 6 השנים האחרונות. אירוע מסוג זה פוגע בנכסים חשובים בחיי היומיום של המאה ה-21. בזמן התרחשות הסופה, הגיעו לכדור ארץ במשך מספר ימים קרני X (קרני רנטגן) וקרינת UV בכמות גבוהה. רוב הקרינה נספגה בשכבה החיצונית של האטמוספרה אך הורגשה עליה בקרינת UV והפרעות תקשורת אלקטרומגנטיות.

 
במקביל, בעוד שכבת האוזון הולכת ומצטמקת, מתגברות תופעות של ההתחממות הגלובאלית והחור באוזון. כתוצאה, קרינת השמש עלתה בהדרגה ב- 15-20 שנה האחרונות.
 
עוד עפ"י נאס"א, לשמש מחזוריות ובשנים הקרובות אנו צפויים לראות רמות גבוהות יותר של פעילותה. כדור הארץ נמצא על סף עידן חדש, שבו אירועי מזג האוויר בחלל, יכולים להיות בעלי השפעה על חיי היומיום שלנו, כמו מזג האוויר על הקרקע בכדור הארץ ואף להשפיע על תוחלת החיים, בריאות ואיכות חיינו. 
 
נזקי שמש- עובדות
 
ל-1 מכל 70*** אנשים במשך חייהם תהיה מלנומה של העור, כאשר חשיפה לשמש תורמת להתפתחותה. 
 
לדברי ד"ר דסקלו, בקרב האוכלוסייה הבוגרת, נזקי שמש מופיעים בדרך כלל החל מגיל 40, בצורה של פיגמנטציה, ריבוי קמטים ועד שינויים בקצב חלוקת התאים של תאי פיגמנט (מלנומה) או תאים של האפידרמיס (גידול מקומי). 
 
עוד מוסיף ד"ר דסקלו, לא רק קרני UVB תורמים לנזקי שמש אלא גם אנרגית UVA יכולה לתרום לנזקים קבועים היות וכמחצית מהאנרגיה הנספגת קשורה לקרינת UVA.
תוצאות חשיפה ממושכת לשמש, באות לידי ביטוי החל ממספר שעות לאחר החשיפה, ונראות לעין באמצעות הופעת שיזוף ראשוני הנגרם ע"י UVA ובהמשך אודם המופיע לאחר כיממה ונגרם ע" UVB. 
 
תינוקות וילדים
משמעות החשיפה לשמש עד גיל 18 רבה ביותר וקובעת את הסיכון לסרטן עור עתידי. 
בשלבי ההתפתחות של תינוק (עד גיל שנתיים) העור רגיש וחשוף יותר ולכן, ממליץ ד"ר דסקלו לא לחשוף את התינוק לשמש בין השעות 10:00 – 14:00, שעות עומס החום המרביות, זאת גם אם לא רואים נזקים בטווח הקצר. 
 

 

לה רוש-פוזה, מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי, משיק את אנתליוס – סדרת מוצרי הגנה מהשמש למבוגרים ולילדים, המעניקה הגנה גבוהה במיוחד לכל סוגי העור ובפרט לעור רגיש, עם כמות מופחתת של פילטרים כימיים.
 
אנתליוס- דור חדש של מערכות להגנה מהשמש לכל סוגי העור ובפרט לעור רגיש
 
טכנולוגיית MEXOPLEX® בלעדית למותג לה רוש-פוזה, ומסמלת נקודת ציון משמעותית בהגנה מקרני השמש כשהיא טומנת בחובה תגלית כפולה:
 
שילוב חדש, סינרגטי ובלעדי של 2 מסננים להגנה יעילה בפורמולה מינימאלית
- שילוב של מסנני קרינה - Mexoryl SX® + Tinosorb® המסייעים בהכפלת יעילות ה- SPF וה- PPD ( רמת ההגנה נגד קרני UVA) ומעניקים הגנה מוגברת מפני קרני UVA ו – UVB. 
- הגנה משמעותית לבעלי עור רגיש או לעור שנוטה לכוויות שמש תוך שמירה על רמת SPF מאוזנת.
- פורמולה מינימאלית: הפחתה של 15% בכמות המסננים הכימיים****, ללא פארבן (למעט בתחליב לפנים/גוף למבוגרים) וללא ריח.
 
נוסחה חדשה המעניקה לעור הגנה יציבה בחשיפה לשמש (Photostable)
- הגנה יציבה לעור בזמן חשיפה לשמש הינה פרמטר חיוני ועם זאת, מרבית ממסנני ה – UV מאבדים מיעילותם בעקבות חשיפה לאור.
- הפיתרון: נוסחה חדשנית עם רכיב Eldew® המעניקה הגנה יציבה מפני פגעי השמש. זהו שמן קוסמטי שמקורו ביפן, אשר נבדק על כ - 50 חומרים גולמיים והוכיח את יציבתו ללא צורך בהוספת מסננים.   
 
מוצרי הגנה לילדים

 

 
DERMO–KIDS LOTION SPF50+ - תחליב לעור העדין של ילדים המעניק הגנה גבוהה במיוחד מפני נזקי קרינת השמש.
תכולה: 100 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 140 ₪ מחיר היכרות מומלץ לצרכן: 84 ₪ 
 
DERMO–KIDS SPRAY SPF50 - ספריי לעור העדין של ילדים, המעניק הגנה גבוהה במיוחד מפני נזקי קרינת השמש.
תכולה-  125 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 140 ₪ מחיר היכרות מומלץ לצרכן: 84 ₪ 
 
להשיג בבתי מרקחת פרטיים בלבד.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן