מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

חי-שן סנוזה: סנסור נשימתי נייד לתינוק

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 30/9/2011
חי-שן סנוזה: סנסור נשימתי נייד לתינוק

סנסור נשימה חדשני שוקל 32 גרם בלבד, מוצמד לחיתול התינוק ואינו מצריך חיבורים לחשמל או למיטה. בואו לגלות עליו פרטים נוספים

תופעת המוות בעריסה מדירה שינה מהורים רבים שמעדיפים להבטיח לעצמם שקט נפשי ולהיות עם האצבע על הדופק גם כשהתינוק ישן, הורים רבים רוכשים מוניטור נשימה לתינוקות אשר תפקידו להתריע במידה וישנה מצוקה נשימתית כאשר התינוק שוכב במיטתו. מוניטור נשימה לתינוק מומלץ לשימוש מימיו הראשונים של התינוק ועד גיל שנה פלוס.
 

חברת BRITEK MEDICAL, יבואנית ומשווקות מכשור בריאותי הנמצא בקדמת הטכנולוגיה, השיקה סנסור נשימה חדשני וייחודי לתינוקות: חי-שן סנוזה, סנסור נשימה נייד לתינוק שמוצמד לחיתול התינוק, ובמגע עם גופו חש את תנועות הבטן ומודד את נשימותיו.
 

בניגוד למכשירי ניטור נשימה הקיימים בשוק ופועלים באותה שיטה, חי-שן סנוזה קטן וקומפקטי, במשקל 32 גרם בלבד, מוצמד לחיתול התינוק ואינו מצריך חיבורים לחשמל או למיטה. החי-שן נייד וניתן לנשיאה ממקום למקום, בעל רמת דיוק ואמינות גבוהה מאוד, אינו מושפע מתנועות אוויר בחדר כגון: רוח, מזגן, מאוורר, בעל עיצוב ארגונומי, מיוצר מחומרים היפו-אלרגניים ובטוח לשימוש על עור התינוק, מוצמד בקלות ובנוחות לחיתול התינוק ואינו מפריע לשנת הלילה. במידה ומשכיבים את התינוק על הבטן, ניתן להצמיד את החי-שן באחד מצידי המותניים ללא חשש.
 

יתרון חשוב ומשמעותי הוא עניין ניידות החי-שן ביציאה מהבית, ניתן לשאת אותו לכל מקום - בעת שהות אצל הסבא והסבתא, אירוח מחוץ לבית וכן בעת לינה בפעוטון. ניתן לשים את החי-שן על התינוק כשהוא שוהה עם המטפלת בבית  או הגננת במעון, לתדרך את הגננת בהתאם ולהיות רגועים ובטוחים שנקטנו בכל כללי הזהירות והבטיחות בנוגע לתינוק שלנו.
 


צילום: דניאל רון
 

איך זה עובד?

סנסור הנשימה חי-שן סנוזה מופעל על ידי חיישן שבודק באופן רצוף את נשימות התינוק, החיישןנמצאבקצהוהגמיש והצבעוני של המכשיר. אם התינוק יפסיק לנשום למשך זמן ארוך מ- 15 שניות, חי-שן סנוזה יתחיל לרטוט בעדינות כדי לנסות לעורר את קצב הנשימה הטבעי של התינוק, אם אחרי 5 שניות נוספות הנשימה אינה מתחדשת, תשמע אזעקה שתפעיל אתכם לטפל מיידית בתינוק. אם תנועת הנשימה מתחדשת בעקבות רטט החי-שן, נוריתהבקרה שמהבהבת באור ירוק במצב רגיל, תשתנה ותהבהב באור אדום כדי ליידע את ההורים שהייתה הפסקת נשימה. האזעקה המופעלת מותאמת לרמת דציבלים המותרת בתקן בינלאומי ונשמעת היטב גם מתחת לבגדיו וכיסויו בשמיכה של התינוק. החי-שן בטוח לשימוש לתינוק ותוכנן בקפידה עם מנגנוני הגנה כך שהתינוק, סקרני ככול שיהיה, לא יוכל להפעיל או לכבות את החי-שן. לחצני ההפעלה מופעלים על ידי לחיצה קשיחה על לחצן אחד וכיבויו ע"י לחיצה בו זמנית על שני לחצנים יחד.
 

מה מספרים הורים שניסו את המוצר?

 

מערכת אתר טיפת חלב ברשת נתנה את המוצר להתנסות לשתי משפחות, שתיהן למודות אכזבה ממכשירי הניטור הרגילים, הן טענו שבשל אינספור אזעקות שווא הן החליטו להפסיק להשתמש במכשירי הניטור הרגילים, ולמען האמת קצת היססו כאשר הצענו להן לבדוק את המכשיר החדש.
 

לדברי ההורים גודלו ומשקלו של המכשיר ללא ספק מהווה נקודה חזקה לזכותו, כמו גם עצם העובדה שניתן לשאת אותו בתיק מחוץ לבית, דבר אשר קשה לבצע עם המכשירים הרגילים ובעיקר מסורבל. בסופו של יום ההורים והתינוק לא מבלים את כל היום בבית והתינוק ישן פעמים רבות בעגלה, אצל הסבתא או במקומות אחרים בהם עד היום לא הייתה אופציה לחברו למכשיר ניטור נשימתי.
 

ההורים ספרו כי משהו בגדולו הקטן ומשקלו הקל של המכשיר גורם להם קצת לפקפק באמינותו, הם ספרו גם כי הזכיר להם צעצוע קטן דבר שגם גרם להם לספקות. עוד ספרו כי למרות הפשטות שבו לקח להם קצת זמן להבין כיצד לתפעל אותו, אך יחד עם זאת לא יצא להם לחוות עמו אזעקת שווא, שזה הדבר החשוב ביותר.
 

מבדיקות שערכו עם המכשיר בכדי לוודא שהוא אכן יזהה הפסקות נשימה - גילו כי המכשיר עמד יפה במשימה.
 

החי-שן סנוזה עומד בתקני בטיחות מחמירים של האיחוד האירופי, תקן קרינה אמריקאי המאשר שאינו פולט קרינה או משדר גלים ותדרים. בנוסף, החי-שן עומד בתנאי התקן להגבלת חומרים מסוכנים המאשר שאינו מכיל חומרים כימיים המהווים סכנה לתינוק. החי-שן נעים למגע ואינו גורם לחימום גוף התינוק, מופעל באמצעות סוללת ליתיום המספיקה לשנה ותקופת אחריות לחי-שן למשך שנתיים. בנוסף, ניתן לכוון את החי-שן כך שיושמע צפצוף קל עם חיווי הנוריות ולשמוע את החי-שן פועל בעודו מוצמד לחיתול התינוק.

 

מחיר רגיל בחנויות כ-700 ₪,  מחיר מבצע: 499 ₪.

 

ניתן להשיג בחנויות מובחרות למוצרי תינוקות עליהם ניתן להתעדכן באתר החברה, או להזמין ישירות ממשרדי היבואן.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן