מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

מי מאיים להחרים את אסם בגלל מטרנה?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/10/2011
מי מאיים להחרים את אסם בגלל מטרנה?

יוזמי מחאת הקוטג` הודיעו כי לאחר חג הסוכות יקראו להורים להחרים את מוצרי אסם, זאת במידה ולא יורידו את מחירי המטרנה

גל המחאות עדיין לא מאחורינו. יוזמי מחאת הקוטג' הגיעו אמש (שלישי) אל משרדי חברת שטראוס ובקשו כי מחירי המבצע של מטרנה יהפכו למחירים הקבועים של מוצר. במידה ולא יענו לדרישותיהם הודיעו כי יקראו לציבור להחרים את מוצרי חברת אסם, שטראוס ותלמה.
 

יוזמי המחאה דורשים להוריד את מחיריהם של מוצרי המזון בכ-30 אחוז. לדברי איציק אלרוב, יוזם מחאת הקוטג', הם דורשים כי יורידו את מחירי אריזת ה-700 גרם של מטרנה ל-40-45 שקלים, אריזה זאת נמכרת כעת במחיר מלא של 65-70 שקלים. לדברי אלרוב אין למחיר כל הצדקה ובמידה ולא יורידו אותו הם יקראו לציבור שלא לרכוש יותר את המוצר עד לשינוי במחיר.
 

אלרוב מקווה כי בעקבות הקריאה להחרמת מטרנה יורידו גם יתר חברות המזון את מחירי מוצרי המזון האחרים. עוד אומר אלרוב כי "אנחנו רוצים שהחברות הללו (אסם, יונילוור ושטראוס) יבינו שחוקי המשחק השתנו ויורידו מיד מחירים". הוא ציין כי בפגישה שנערכה אמש עם אנשי שטראוס הובהר להם כי אין ברצונם להרוס את התעשיות בישראל, כל שהם מבקשים זה כי מחירי מוצרי המזון בישראל יהיו שפויים.
 

מנכ"ל שטראוס, אשר נכח בפגישה, אמר כי יהמפגש היה חשוב, הם לוקחים את הדברים ברצינות וכי הם יחפשו דרכים יצירתיות לפתור את הבעיה. חברת שטראוס הורידה השבוע את מחירי גבינות המילקי והסקי, זאת לאחר שחברת תנובה את מחירי הגבינות שלה בעקבות החרם שהוכרז עליה.
 

במכתב שהוגש לחברות אסם, שטראוס ותלמה צוין בין היתר כי "חרם הוא האמצעי הדמוקרטי היחיד שעומד לרשות הצרכנים", עוד נכתב שם". עוד נכתב שם כי "המחאה והחרם הביאו לתחילתו של שינוי משמעותי במחירי המזון. בעקבות ההישגים המשמעותיים של המחאה הצרכנית, אנו מקבלים מדי יום מאות פניות מפעילים בקבוצת "חרם צרכנים על מוצרי מזון".

להשוואת כל מחירי מוצרי התינוקות - לחצו כאן

 

חברת תלמה הגיבה למכתב בכך שאמרה כי תבחן את הדברים ברצינות ותקשיב לבקשת הצרכן כפי שעשתה מאז ומתמיד.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן