מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > הפעלות ויצירה לילדים

צעצוע חדש: קייס מיוחד לאייפון לתינוקות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 27/10/2011
צעצוע חדש: קייס מיוחד לאייפון לתינוקות

חברת פישר פרייס לוקחת את צעצועי הילדים אל שנות ה-2000 והשיקה קייס מיוחד למכשירי הטאץ` השונים, בעזרתו יכולים גם תינוקות ופעוטות להשתעשע עם אפליקציות המותאמות לגיל הרך

פישר פרייס, יצרנית הצעצועים המפורסמת, הבינה שמה שטוב לאבא ואמא טוב גם לילד ולכן החליטה להשיק צעצוע שהוא בעצם קייס למכשירי הטאץ' (בסגנון אייפון), באמצעותו יכולים תינוקות ופעוטות להשתעשע במכשיר של ההורים ואפילו ללמוד משהו על הדרך.
 

מעצבי חברת פישר פרייס יצרו צעצוע מיוחד בשם "אפטיביטי" (שזה בעצם שילוב בין המילים אפליקציה ואקטיביטי). הצעצוע בעצם קייס צבעוני לאייפון, שהופך את השימוש במכשיר לבטוח עבור התינוק (וכמובן שגם שומר על ביטחון המכשיר שילדים כל כך אוהבים להרוס). הקייס המיוחד מגן על המכשיר ומאפשר להורים להתיר לילד לשחק בו מבלי להיות לחשוש לגורל המכשיר.
 

הקייס עצמו מיועד לתינוקות מגיל 6 חודשים והוא נראה כמו נכשן-רעשן גדול וצבעוני, בתוכו מסתתר תא שקוף בו ניתן לאחסן את האייפון. אם זה לא שכנע אתכם עדיין אז בוודאי תשמחו לשמוע שהקייס מגיע גם עם מספר אפליקציות המתאימות לגיל הרך. בחברת פישר פרייס כבר עובדים גם על אפליקציות נוספות.
 

בכדי למנוע קרינה סלולארית מזיקה, מציעים בחברה לכבות את החיבור לאינטרנט בשעה שהילד משחק במכשיר ובעצם להעביר את המכשיר למצב טיסה.
 

הקייס והאפליקציות נמכרים בבריטניה ב-13 לירות שטרלינג ובארה"ה ב-15 דולר.
 

בסרטון ההדגמה שלפניכם תוכלו לראות בדיוק במה מדובר, סביר להניח שגם אם לא תודו בזה, הייתם שמחים לו היה לכם קייס כזה כבר עכשיו.
 

לאפליקציות שוות להורים ולנשים בהריון - לחצו כאן
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן