מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

בקבוקי B-Free מפחיתים מידית כאבים וסימפטומים של קוליק

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 20/12/2011
בקבוקי B-Free מפחיתים מידית כאבים וסימפטומים של קוליק

מחקר חדש שנערך לאחרונה בישראל קובע: שימוש בבקבוקי B-Free מפחית מיידית את כאבי הבטן והסימפטומים של קוליק ב-90% מהמקרים אצל תינוקות שסובלים מסימפטומים אלו

הורים לתינוקות מכירים היטב את שעות הערב הארוכות בהן התינוק בוכה ללא הפסקה מקרב רגליו לבטנו ומתפתל מכאבי בטן. מדובר באחת התופעות הנפוצות בחודשים הראשונים לחיי התינוק – הקוליק.
 

תופעת הקוליק מופיעה אצל תינוקות כבר בגיל 3 שבועות, מגיעה לשיאה לקראת גיל 6 שבועות ופוחתת בגיל 3-4 חודשים. היא מוגדרת אצל תינוקות ע"י קשת רחבה של סימפטומים, יותר מאשר סיבות ספציפיות לתופעה: אי נוחות, בכי מתמשך עז ואינטנסיבי של יותר משלוש שעות ברצף, פנים מאדימות, אגרופים קמוצים ותגובה מינימאלית לניסיונות ההרגעה של התינוק.
 
על אף שמדובר בעיקר בסימפטומים, חוסר האונים שמרגישים ההורים נוכח אי היכולת להקל על התינוק מהווה עבורם קושי ומטרד פסיכולוגי, אמוציונאלי ופיזיולוגי.
 
 
עכשיו, כל זה הולך להשתנות: 
 
מחקר חדש שנערך לאחרונה בישראל מוכיח - שימוש בבקבוקי B-free עם הצינורית מפחית מיידית ב-90% מהמקרים* את כאבי הבטן והסימפטומים של הקוליק אצל תינוקות.
 
יעילות בקבוקי B-free עם הצינורית המסייעת בהפחתה מיידית של הקוליק מתאפשרת הודות למנגנון שחרור אוויר של הצינורית אותו החברה פיתחה וייצרה. פטנט הצינורית הייחודי מונע בליעת אוויר בעת ההנקה ובכך מפחית הצטברות גזים אצל התינוק.
 
המחקר, בדק את הקשר בין סוג הבקבוק ממנו אוכלים תינוקות בגילאי 2-12 שבועות, לתופעת הקוליק ממנה הם סובלים בשלושה סוגי בקבוקים: בקבוקי B-free עם צינורית.
בקבוקי B-free בלי צינורית ובקבוקים של חברות אחרות.
 
 
 
המחקר, הוכיח חד משמעית, כי שימוש בבקבוקי B-free עם הצינורית מפחית מיידית כבר מהשבוע הראשון את כל הסימפטומים המיוחסים לתופעת הקוליק ב 90% מהמקרים ומשפר משמעותית את תחושת הנוחות של התינוק בעת ההאכלה.
 
בבקבוקי B-free בלי הצינורית ניכר שיפור משמעותי באופן מיידי כבר מהשבוע הראשון ב- 70.4% המקרים ביחס לקבוצת הביקורת אשר השתמשה בבקבוקים אחרים ושיעור ההפחתה אצלם היה 34.5% בלבד. גם לאחר שבועיים, הסימפטומים של הקוליק המשיכו להשתפר משמעותית בשימוש בבקבוקי B-free. 
 
 
עכשיו, גם את וגם תינוקך תוכלו לישון בשקט.
 
*בשימוש עם פטנט הצינורית הייחודי, במחקר שנערך בתינוקות הסובלים מקוליק.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן