מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


אקטואליה > מן החדשות

הורי התאומים נעצרו בחשד להתעללות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/1/2012
הורי התאומים נעצרו בחשד להתעללות

(צילום: תמונת אילוסטרציה)

לאחר שצוות בית החולים הודיע כי הפגיעות הקשות בילדים נגרמו כתוצאה מטלטול, נעצרו ההורים וסבתם. עורך דינם ציון אמיר מסר כי "אין בסיס ואין שחר לחשדות"

הורי התאומים, המאושפזים מזה שבוע בבית החולים ספרא עם חשד להתעללות, נעצרו הערב (שלישי) על ידי משטרת ישראל. השניים חשודים כי טלטלו את ילדיהם בני ה-4 חודשים בעוצמה, ובכך גרמו להם נזק לפגיעות קשות. לאחר שצוות בית החולים ספרא (לילדים שבתל השומר) הודיע באופן חד משמעי כי פגיעות הילדים נוצרו בסבירות גבוהה כתוצאה מחבלה, הוחלט לעצור אותם. סבתם של התאומים נעצרה גם היא לחקירה בחשד למעורבות בפרשה.
 

עו"ד ציון אמיר, אמר הערב כי "ההורים עומדים בתוקף על גרסתם כי אין בסיס ואין שחר לחשדות נגדם. הם ימשיכו לשתף פעולה עם חוקרי המשטרה מתוך רצון להגיע לחקר האמת".
 

צוות בית החולים ערך במהלך השבוע בדיקות שונות לתאומים, בכדי לבדוק אפשרות שהפגיעות נגרמו כתוצאה ממחלה תורשתית נדירה. לאחר שסיימו את בדיקותיהם הודיעו כי "כל בדיקות העזר, בכללם גם הדמיה וייעוצי רופאים מומחים מתחומים שונים, לצד בדיקות מעבדה מורכבות, לא התאימו לשום מחלה או מצב מולד, היכולים להסביר את הממצאים".

 

מצבו של התינוק מוסיף כעת להיות אנוש בעוד מצבה של התינוקת יציב וטוב.
 

ההורים ספרו השבוע בראיון לחדשות ערוץ 2 כי "כרגע הדבר היחיד שאנחנו מתעסקים בו זה שלומו של הילד שלנו. אנחנו משתפים פעולה עם המשטרה עם כל דבר שהיא רק רוצה. גם אנחנו רוצים להגיע לתשובה למה בעצם כל הדבר הזה קרה. הדבר היחיד שבאמת מעסיק אותנו זה שהבן שלנו ייצא מהמצב הקשה בו הוא נמצא. שיחלים במהרה, אנחנו נלחמים עליו ואוהבים אותו מאוד. בכפפות של משי טיפלתי בילדים האלה, וכך גם בעלי וכל המשפחה".

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן