מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מה זה מתקן החתלה בטיחותי לתינוק?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 10/2/2012
מה זה מתקן החתלה בטיחותי לתינוק?

בייביטול יכול לשמש כמתנה נהדרת ומקורית להורים הטריים, אבל הוא בעיקר מתקן שימושי שיעשה לכם סדר על שידת ההחתלה וישמור על בטיחות התינוק

התינוק שלכם מבלה בכל יום פעמים רבות כשהוא שוכב על גבי שידת ההחתלה, לרוב בשעה שהוא שוכב עליה אתה מנסים למצוא את המשחה, את החיתול, חבילת המגבונים שנפלה וכו. עכשיו תוכלו לרכוש מתקן החתלה בטיחותי ושימושי שפשוט יעשה לכם סדר בשידת ההחתלה.

 
"בייביטול" היא בעצם ערכת החתלה בטיחותית, קומפקטית ובעיקר נהדרת - המארגנת לך את שידת ההחתלה מחדש ומרכזת את כל הפריטים השימושיים במקום אחד נגיש, כך שבעצם תוכלי לחתל את תינוקך מבלי להוריד ממנו את היד לרגע, וזה בסופו של דבר מה שחשוב באמת.
 
 אז מה בעצם ניתן לשים בבייביטול?
הבייביטול מאפשר לכן/ם לאחסן בתוכו חיתולים, משחה, מגבונים, מד חום, אלכוהול - בקיצור כל הדברים הכי שימושיים באזור שידת ההחתלה מרוכזים לכם במקום אחד, נגיש, בטוח ונוח לשימוש. חלפו הימים בהם המגבונים נפלו על הרצפה, המשחה עפה מאחורי השידה ובאופן כללי מצאתם את עצמכם עסוקים בלמצוא מלא דברים ובכך בעצם לא הייתם מספיק שקועים באוצר הקטן שלכם ששוכב לו על השידה. סביר להניח שרבים או בודדים מכם גם מצאו את עצמם בסיטואציה מלחיצה של כמעט נפילה.
 
באמצעות שימוש בבייביטול תשמרו על בטיחות התינוק ועל הדרך גם על הסדר שבאזור השידה. פעולת ההחתלה תהפוך למשהו קל, פשוט ומאורגן ולא לפרויקט מורכב.
 
מחיר המוצר - 179 שקלים.
 
***ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים המליץ גם הוא על שימוש בבייביטול בכדי לצמצם פגיעות של ילדים בשעה שהם שוהים על גבי שידת ההחתלה.

צפו בסרטון הדגמה על המוצר

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן