מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטים ומוזיקה לילדים

סרטי הילדים שמחכים לכם בבתי הקולנוע בפסח

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 1/4/2012
סרטי הילדים שמחכים לכם בבתי הקולנוע בפסח

"הלורקס", "החבובות","מפלצות בפאריז" ועוד - יעזרו לכם בחופשת הפסח להעביר עם הילדים כמה שעות של שקט, מזגן ונשנושים

חופשת הפסח כבר כאן ואתם בוודאי מתבלטים מה לעשות עם הילדים. אופציה ממוזגת ונעימה במיוחד היא ביקור בבית הקולנוע, שיכול להיות שהקטנים שלכם עדיין לא זכו לחוות עד היום את החוויה הקולנועית המהנה וזו בהחלט הזדמנות טובה. 
 

אם ילדיכם בני שנתיים וחצי-שלוש, רגילים לראות טלוויזיה בבית ויש להם סבלנות - הם יכולים להנות במיוחד מביקור בבית הקולנוע בפסח הקרוב.

 

1.הלורקס

סרט אנימציה המבוסס על ספרו של ד"ר סוס ומיועד לכל המשפחה.

הלורקס הוא יצור פרי דמיונו של ד"ר סוס, המנסה להגן על הסביבה בה הוא חי. בסרט תוכלו לפגוש ילד בן 12, אשר יוצא לחפש את הלורקס במטרה לכבוש את לבה של אהובתו. באמצעות המפגש עם הלורקס לומד הילד על אהבה לסובבים אותו וכמובן גם לסביבה עצמה.
 

כמה זמן? 94 דקות.
 קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית והוא מוקרן גם בדו ממד. 

 

 

2. מפלצות בפאריז

סרט אנימציה צרפתי המתרחש בשנת 1910, שהייתה תקופה נפלאה לחיות בפאריז עיר האורות. הסרט מתאר את עלילותיו של אמיל, מקרין סרטים, ושליח בשם רואול. השניים מוצאים עצמם במרדף אחר מפלצת שמטילה את אימתה על אזרחי העיר ומגייסים למאבק את לוסיל, כוכבת הקברט, וגם מדען רגזן בשם שארל. בהמשך מגלה החבורה כי המפלצת היא בכלל פרעוש גדול שכלל לא מזיק ומחליטים לסייע לה להימלט מהמשטרה.
 

כמה זמן? 90 דקות
קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית והוא מוקרן גם בתלת ממד.

 

 

3. חתול בצמרת

הקלאסיקה הטלוויזיונית הופכת לסרט מצויר לכל המשפחה. החתול וחברי הכנופיה מתמודדים עם שני שוטרים שלא מפסיקים להציק להם ומעוניינים להבריח אותם מהרחוב.
 

כמה זמן? 90 דקות
קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית והוא מוקרן גם בתלת ממד.

 


4. הנרי הנורא

הנרי הוא מנהיג כנופיית "היד הסגולה" וגם ילד שבובב מאוד שלכן זכה לכינוי - הנרי הנורא. הנרי נאבק במרץ בשלטונם של המבוגרים, אך כעת נדמה שהוא נמצא ממש לפני תבוסה. 

כמה זמן? 90 דקות
קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית והוא מוקרן גם בתלת ממד.

 

 

5.  רנגו

רנגו הוא זיקית הסובל גם מבעיית זהות ולכן מחליט לצאת למדבר בכדי לחפש את עצמו. הוא מגיע לעיירה "דירט", הנשלטת על ידי שודדים וגנבים. רנגו מחליט להגן על המקום ולהפוך לגיבור עליו תמיד חלם להיות.

כמה זמן? 108 דקות
קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית.

 

 

6. החבובות

וולטר, מעריץ גדול של החבובות, וחבריו מארי וגארי - מגלה כי קיימת מזימה של איל נפט להרוס את תיאטרון החבובות האהוב, זאת בכדי שיכול לקדוח במקום ולחפש נפט. וולטר מחליט להציל את המקום ולביים את מופע ההתרמה הגדול בעולם, שמטרתו לגייס 10 מיליון דולר בכדי להציל את התיאטרון. חברי החבובות מתאחדים בכדי לסייע לוולטר במשימה.
 

כמה זמן? 98 דקות
קיימת גרסה מדובבת של הסרט לעברית.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן