מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטים ומוזיקה לילדים

איך נראה לוח שידורי הקיץ של ערוץ הופ?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 26/6/2012
איך נראה לוח שידורי הקיץ של ערוץ הופ?

יובל המבולבל הוא מר עגבניה (צילום: צחי צלינקר)

קייטנת הקיץ של הופ! בסימן "מילת היום" עם החברים מרחוב סומסום, יובל המבולבל, כח הקצב, מייק אביר ועוד המון חברים חדשים וותיקים כאחד

ערוץ הופ! הערוץ המוביל בקרב ילדי הגן וכיתות היסוד, השיק ביולי 2012, את קייטנת הקיץ החינמית הגדולה ביותר לכלל ילדי ישראל -  קייטנת הקיץ של הופ! בסימן "מילת היום" אשר מלווה את הילדים לאורך כל ימי החופש הגדול במסך הטלוויזיה ובאתר האינטרנט של ערוץ הופ! 

 
השנה שידורי הקייטנה בקונספט ייחודי, כל יום יוקדש למילה אחרת שתהווה את הקו המנחה של שידורי היום כאשר כל התוכניות המשודרות באותו היום עוסקות בה.  התוכנית שמובילה את שידורי הקייטנה היא "מילת היום ברחוב סומסום", דיירי רחוב סומסום - אביגייל, סיוון, מחבוב, אלמו ואופניק  יחד עם ילדים יגלו את משמעות "מילת היום" ויספרו, כל אחד בדרכו, מה מסמלת המילה עבורו. 
 
בנוסף, בערוץ מוקרנים קטעי וידיאו שונים וכתבות מתוך ספריית סומסום העולמית המתקשרות למילה היומית, קליפים ושירים עם מיטב האומנים ופרקים מתוך תוכניות חדשות ותוכניות אהובות בהקשר של אותה המילה. 
 

 
פעילות משלימה מתעדכנת בכל יום באתר הערוץ www.hop.co.il, בו אפשר להמשיך ולהנות מפעילויות קייטנה נוספות מעבר לשעות הצפייה. באתר ספריית VOD עשירה, משחק מותאם לכל אחד מהמילים שמשתנה בכל יום, ואף המלצות לפעילות המשך משפחתית מחוץ למסך בהקשר של המילה. 
 
המילים הנבחרות במסגרת פרויקט "מילות היום" הינן מילים בעלות משמעות ערכית,שנבחרו בקפידה על ידי צוות יועצים חינוכיים וצוות פיתוח התוכן בערוץ הופ! במטרה להטמיע אותן, ליצור דיון סביבן , לעודד חשיבה עצמית בקרב הדור הצעיר וליצור זווית ראיה רחבה לכל אותן מילים והמשמעויות שלהן בעיני כל אחד מהילדים המייצגים את כל גווני החברה הישראלית.  
 
בין המילים: גיבור, דמיון, להקשיב, הפתעה, הרפתקה, סליחה, משפחה, מתנה, נימוסים, שונה, שכנים, בתיאבון, ספורט, חברים, הוגן, מצחיק, מיחזור, טבע, מוסיקה, משחקים, רגשות , המצאה, ריקוד, אמנות, יחד.  
 
 
שעות שידור: א-ו לאורך כל היום
 
עוד, בערוץ הופ! לוח שידורים עשיר בתוכניות חדשות ועונות חדשות לסדרות ותיקות: 
 
מר עגבנייה – לראשונה יובל שם טוב, המוכר לכל ילדי ישראל כיובל המבולבל, נכנס לנעליים חדשות ומפציע בדמות חדשה של מר' עגבנייה, "גיבור על" שלמעשה אין לו כוחות "מיוחדים", אבל יש לו חוש הומור מפותח, דמיון עשיר ותום לב שבאמצעותם הוא מצליח לפתור בעיות ולעשות מעשים טובים בעולם...  זוהי סדרת סיטקום לילדים בעלת הומור רב. ליובל מצטרפות מגוון דמויות חדשות ביניהם  פרופסור פוקס (גיל וסרמן) ושולה פרגנו-לה הסדרה היא שילוב של צילומי אולפן במעבדת הפרופסור פוקס, שם ממציאים השניים את ההמצאות המצחיקות של הפרופסור, ומצילומי שטח – נונסנס סלפסטיק שמצולם בסגנון הסרט האילם. א-ה 7:30,17:25/ ו 7:30, 13:35/ שבת 17:50
 
כוח הקצב -  תוכנית המוסיקה המצליחה כוח הקצב חוזרת בעונה שלישית בתוספת דמות חדשה ומפתיעה - קאפופו שמנסה להפוך את כוח הקצב לכוח העצב!? כוח הקצב הינה סדרת דרמה מוזיקלית לילדים המתארת בדרך יצירתית של מוזיקה, שירים וריקודים בעיות אופייניות שבהם נתקלים ילדים, ודרכים מקוריות לפתרונן חברי להקת כוח הקצב, בום בום צ'יקי וצ'אק (גל לב, ציון אשכנזי, לירון חי ביטון) נמצאים בכוננות מתמדת בתחנת הצ'אקה ננה וממתינים לפניות של  ילדים שזקוקים לעצה או עזרה. חברי להקת כוח הקצב מתגייסים לעזרה באמצעות כוח סודי ומיוחד במינו – שיר, ריקוד ומנגינה. א-ה 8:20,18:05/ ו 8:20, 15:15/ שבת 8:25,16:55
 
מייק האביר - סדרה חדשה המציגה את תקופת ימי הביניים בצורה נגישה לילדים. בכל פרק נחשפים לאבירים, דרקונים וטרולים חביבים ויוצאים למשימות שמאפיינות את רוח התקופה. 'מייק האביר' הינו הגיבור שמגן על העיירה ונחשב לדמות מוערכת ומוערצת. בכל משימה לעולם לא שוכח את חבריו הטובים ומסייע לכל אחד שנמצא בצרה או בעיה. בכל פרק לומד מייק האביר לקח חשוב הנוגע לרוב לחברות, נתינה ועזרה הדדית (ערכים רלוונטיים לימינו המודרניים). המסר העיקרי בסדרה:  בעזרת חברים טובים ושיתוף פעולה. 
א-ה 7:15,17:35/ ו 7:15, 13:15/ שבת 8:10,17:35
 
אלה בלה היא ילדה נמרצת אופטימית וסקרנית בת חמש, המגלה את עולמה ונתקלת בסיטואציות שונות, אותן היא מנסה לתקן בדרכים יצירתיות ומצחיקות.  יחד עם חבריה חווה חוויות ולומדת דברים חדשים. חברים טובים וסקרנות בריאה יכולים להוביל להצלחות ולהרפתקאות מרגשות ודרך התנסות וסקרנות ניתן לפתור בעיות ולפתח יצירתיות אצל הילדים. א-ה 13:05/ ו 17:40/ שבת 10:05.
 

ערוץ הופ! ערוץ 77 ב-HOT, וערוץ 42 ב-yes 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן