מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

אירוח מיוחד של יועצת מארגון בטרם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 8/7/2012
אירוח מיוחד של יועצת מארגון בטרם

ביום שני, ה-9 ביולי, בין השעות 11:00-13:00 ייערך אירוח מיוחד בעמוד הפייסבוק של האתר, במסגרתו תענה לשאלותיכם יועצת בטיחות ילדים - רקפת פנקר, מארגון "בטרם"

מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד שחייה? האם מותר להשאיר ילד בן 8 לבד בבית? איך קורה שהורים שוכחים את ילדם ברכב? כיצד תוודאו שהגן של ילדכם בטוח?

 
יועצת בטיחות הילדים, רקפת פנקר, מארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים, תשיב לשאלותיכם בכל הקשור לבטיחות ילדיכם, ביום שני, ה-9 ביולי, בין השעות 11:00-13:00. האירוח יתקיים בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת. למעבר לעמוד לחצו כאן.
 
 
ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים הוקם בשנת 1995 במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל וחרת על דגלו 'לעשות בטרם', כלומר מבעוד מועד, לעולם בטוח יותר לילדים. 
 
הארגון עוסק בהובלת שינוי לניהול ולקידום בטיחות ומניעת היפגעות ילדים ברמה הלאומית וברמה המקומית. 
 
הארגון הוכר על ידי ממשלת ישראל כמוביל מקצועי בתחום בטיחות הילדים בישראל ומשמש כיועץ למשרדי הממשלה בנושא.
 
מומחי הארגון מייעצים לבתי החולים ברחבי הארץ, לרשויות מקומיות, לגופים וארגונים המעוניינים לקדם את בטיחות הילדים במסגרת פעילותם.  
 
לארגון מרכז הדרכה המעניק שירותים לאנשי מקצוע (צוותים רפואיים וחינוכיים) ולקהל הרחב.
 
ארגון 'בטרם' הוא הנציג הישראלי של ארגון הגג הבינלאומי Safe Kids World Wide  (המורכב  מארגונים ארציים מ-19 מדינות ברחבי העולם).

מנכ"ל 'בטרם' היא נציגת ישראל במועצת המנהלים הבינלאומית של הארגון. ארגון 'בטרם' הוא גם הנציג הישראלי בארגון הגג האירופי לבטיחות European Child Safety Alliance, שבו חברים ארגונים ארציים מ-26 מדינות.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן