מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מבצע מיוחד: אלבום HD classic ב-99 שקלים בלבד

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/8/2012
מבצע מיוחד: אלבום HD classic ב-99 שקלים בלבד

גולשי טיפת חלב ברשת ופעוטות יכולים ליהנות כעת ממבצע מיוחד במסגרתו יוכלו לקבל אלבום HD classic, של ZOOMA, במחיר 99 שקלים בלבד, במקום 203 שקלים. בואו לעצב את האלבום שלכם

גולשי האתרים טיפת חלב ברשת ופעוטות יכולים ליהנות כעת ממבצע מיוחד ובלעדי עבורם. במסגרת המבצע תוכלו לרכוש אלבום HD classic, בגודל 21ס"מ על 28 ס"מ, של ZOOMA, במחיר 99 שקלים בלבד, במקום 203 שקלים. מדובר באלבום בעל פתיחה אופקית, המאפשר ליהנות מתחושת אלבום "כמו של פעם", לצד הדפסה על נייר צילום איכותי ומתקדם וגימור מושלם.
 

האלבום מודפס על גבי נייר צילום מקורי מבית FUJIFILM לתמונה פנורמית עם חדות מושלמת וצבעוניות מרהיבה. אלבום זה משלב את המסורת העשירה של חברת FUJIFILM בפיתוח תמונות והדפסה על נייר צילום - עם טכנולגיות מודרניות להפקת אלבום, החל משלב העיצוב וכלה בגימור המרשים של האלבום המודפס.
 

האלבום נפתח פנורמית, ללא התעגלות של דפי האלבום לכיוון שדרתו, מה שמאפשר למקם תמונה במרכז האלבום, או לפרוס תמונה גדולה על כפולת עמודים, לתוצאה מרשימה במיוחד. כריכת האלבום היא כריכה קשה, עם נייר פוטו למינציה. בשל עובי נייר הצילום ממנו מפיקים את אלבומי ה-HD, ניתן לעצב אלבומים עם 28 עמודים.
 

מחיר מיוחד לגולשי טיפת חלב ברשת ופעוטות - 99 שקלים במקום 203 שקלים.
 

לרכישת האלבום - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן