מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

ממחזרים ומקבלים גלידה או ארטיק במתנה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/9/2012
ממחזרים ומקבלים גלידה או ארטיק במתנה

"מיחזורית גלידה" תבקר עד ה-13.9.2012 בערים שונות בישראל, ותחלק ארטיקים וגלידות בתמורה לבקבוקים המשפחתיים שיביאו אליה התושבים

תאגיד המחזור אל"ה מקדם את המודעות למיחזור בקבוקי המשקה המשפחתיים בדרך מקורית "מיחזורית גלידה" תבקר בשבועות הקרובים בערים שונות בישראל ותחלק ארטיקים וגלידות בתמורה לבקבוקים המשפחתיים שיביאו אליה התושבים.

 
תאגיד המחזור אל"ה, האחראי על מיחזור מיכלי משקה בישראל, יפתיע מאות תושבים ברחבי הארץ בשבועיים הקרובים .
 
כחלק מקמפיין שנועד להגביר את המודעות הציבורית להשלכת מיכלי משקה משפחתיים (ליטר וחצי) רק למחזורית, יצר התאגיד את "מיחזורית גלידה" – אוטו גלידה  המחובר למחזורית ניידת, אשר יסייר בשכונות השונות ברחבי הארץ ויקרא לתושבים להביא אליו את בקבוקי השתייה הגדולים (1.5 ליטר).  
 
בתמורה לבקבוקים - יחולקו לתושבי השכונות טילונים וקרטיבים חינם.
כל המביא שלושה בקבוקים – יקבל קרטיב;  ותמורתחמישה בקבוקים – יוענק טילון.
 
לדברי נחמה רונן, יו"ר תאגיד המיחזור אל"ה: "בימים אלה כשחוק האריזות קורם עור וגידים ומתקיימים פיילוטים במקומות שונים בארץ להפרדת אשפה במקור, חשוב עוד יותר להדגיש כי מקומו של הבקבוק המשפחתי אינו בשום פח יבש, כתום או רטוב, כי  אם אך ורק במחזורית.
המודעות למיחזור בישראל היא מהגבוהות בעולם ועדיין אנחנו ממשיכים לפעול בדרכים יצירתיות בכדי להמשיך ולהסביר לציבור כי מקומם של מיכלי המשקה הינו במחזורית  בלבד, ולא בפחי האשפה".
 
"מיחזורית גלידה" תסייר בין התאריכים 28.8 ל-13.9 (כולל) ותבקר בערים -תל אביב, פתח תקווה, נתניה, הוד השרון, אשדוד, גדרה, בת ים, לוד, הרצליה, חדרה, ירושלים, בני ברק, יבנה. שעות הפעילות יהיו בין 15:30-20:30.
 
בישראל פזורות כ-17,000 מחזוריות.  צויין, כי ישראל עקפה השנה את ארה"ב ואירופה כאשר הגיעה למעל ל-50% מיחזור מיכלי משקה PET.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן