מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

החל מה-3 בדצמבר: שביתת אחיות ללא הגבלת זמן

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 25/11/2012
החל מה-3 בדצמבר: שביתת אחיות ללא הגבלת זמן

התסדרות האחיות הכריזה על שביתה ללא הגבלת זמן, אשר תחל ב-3 בדצמבר ובמסגרתה ייגרמו שיבושים בכל מערכת הבריאות. ככל הנראה לא תהיה קבלת קהל בתחנות טיפת החלב ברחבי הארץ ובמקום יטפלו במקרים דחופים בלבד

ב-3 בדצמבר 2012 נפתחה שביתת אחיות ללא הגבלת זמן. במסגרת השביתה יעברו כל האחיות לעבוד במתכונת שבת. בשל השביתה, יגרמו שיבושים בשירותים שונים במערכת הבריאות, ביניהם: פעילות בתי החולים ברחבי הארץ, בקופת חולים כללית, בבתי הספר ובתחנות טיפת החלב. האחיות לא ישבשו את הפעילות בבתי החולים הפסיכיאטריים והגריאטריים, זאת מתוך התחשבות באוכלוסיית אשר מאושפזות במצוקה. 
 

הסתדרות האחיות החליטה לפתוח בשביתה במחאה על עיכובו של המשא ומתן המתרחש על הסכמי השכר החדשים וכמו כן בשל מחסור בכוח אדם. 

 

במסגרת השביתה  צפויים כל הצוותים במחלקות ובחדרי הניתוח לעבוד במתכונת מצומצמת, דבר אשר יפגע בסופו של דבר בעיקר בחולים ויגרום גם לדחיית ניתוחים לא דחופים. בין היתר ישביתו האחיות גם את קופות החולים, את רוב תחנות טיפות החלב ברחבי הארץ ושירותי האחיות של בתי הספר.

בחדשות ערוץ 2 נמסרה תגובת משרד האוצר לשביתה, בה נאמר כי האחיות מחויבות בהסכם קיבוצי עד לחודש ינואר 2013. כל פעולה בתקופה הזו מהווה הפרה חמורה של ההסכם". עוד נמסר בהודעה כי מתנהלים דיונים מול האחיות ושהן מנצלות באופן ציני את תקופת הבחירו וקראו להן להימנע מהשביתה ו מכל פעולה אחרת אשר פוגעת בסופו של יום בעיקר בציבור החולים בישראל.
 
בכל הנוגע לפעילות תחנות טיפת החלב, בכל עיר תפעל תחנה אחת בלבד אשר תיתן שירות לנשים הרות בסיכון ולפגים בלבד.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן