מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


אקטואליה > מן החדשות

הסתיימה שביתת האחיות: תחנות טיפת החלב חוזרות לפעול

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 20/12/2012
הסתיימה שביתת האחיות: תחנות טיפת החלב חוזרות לפעול

היום (חמישי) ישובו האחיות לפעול בכל תחנות טיפת החלב, בבתי הספר, בתי החולים ועוד. במהלך ימי השביתה לא חוסנו כ-110 אלף תינוקות וכ-24 אלף נשים לא עברו מעקב הריון

לאחר 17 ימים, הושג הלילה הסכם שכר משופר שהביא לסיומה של שביתת האחיות. על פי החלטות ההסכם, שנעשה בין נציגי משרד האוצר לבין נציגי הסתדרות האחיות - משכורות האחיות יעלו ב-1,353 שקלים ב-4.5 השנים הקרובות. תוספת זו תתווסף לשכר הבסיס שלהן. הסכם זה יגרום לשיפור של כ-14 אחוז בממוצע בשכר האחיות. בישראל מועסקים 58,360 אחים ואחיות וכ-90 אחוז מהם - נשים.
 

במהלך ימי השביתה סבלו וחשו תסכול הורים טריים, תינוקות וילדים רבים. כך קרה שכ-110 אלף חיסוני תינוקות לא נתנו, 55 אלף תלמידי בתי ספר לא חוסנו גם הם וכ-24 אלף נשים לא טופלו במסגרת מעקב ההריון שלהן, אשר נערך בתחנות טיפת החלב. כ-9,000 ניתוחים בוטלו ואלפי ביקורי בית אצל קשישים אשר זקוקים לסיוע נדחו.
 

היום (חמישי) שבו האחיות לפעילות רגילה בתחנות טיפת החלב בכל רחבי הארץ. חשוב לקחת בחשבון כי עדיין ייתכן עומס על קווי התחנות, זאת בשל פניותיהם של הורים רבים אשר מעוניינים לקבוע מועד חדש לחיסון ילדיהם.


צוות אתר טיפת חלב ברשת שב ומזכיר: לאתר אין כל קשר לשביתה או לפעילות התחנות - לא ניתן לתאם דרכו מועד חדש לקבלת החיסונים ואין לנו גישה למידע האישי שלכם. לכן, בכדי לקבוע תור חדש או לקבל תשובות לשאלות בנושא מעקב ההריון או המעקב ההתפתחותי של תינוקכם - אנא צרו קשר עם התחנה בה אתם מטופלים.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן