מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

חדש: תוסף ברזל לנשים ממי מעיין 100% טבעיים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/12/2012
חדש: תוסף ברזל לנשים ממי מעיין 100% טבעיים

(צילום: סטודיו דן לב)

ספאטון, תוסף הברזל החדש של חברת לפידות מדיקל, נמכר בשקיות שתייה אישיות, המכילות מים עשירים בברזל. המחיר לאריזה ובה 28 שקיות הוא 99.90 שקלים. ניתן להשיג ברשת סופר-פארם, ניו-פארם, עדן טבע מרקט ובתי מרקחת וטבע נבחרים ברחבי הארץ

בשורה חדשה לנשים בהריון ולאחר לידה תוסף ברזל ממי מעיין 100% טבעיים וללא תופעות לוואי.

 
שיעור הספיגה של ספאטון גבוה במיוחד ומגיע עד ל-40%, לעומת שיעור של כ-10% בלבד בתוספי ברזל שבכדורים/
                                     
חברת לפידות מדיקל משיקה בישראל את ספאטון (SPATONE), תוסף ברזל ייחודי בשקיות שתייה אישיות, המכילות מים עשירים בברזל. המים הינם 100% טבעיים לחלוטין וללא תופעות לוואי, ומובאים ממעיין בהרי סנואדוניה שבצפון ווילס. ספאטון הוא תוסף הברזל המוביל כיום בבריטניה.
 
מחקרים קליניים הוכיחו כי ספאטון מונע מחסור בברזל בזמן הריון, וזאת כאמור מבלי לגרום לתופעות הלוואי הנלוות בדרך כלל לשימוש בתוספי ברזל אחרים כגון עצירות, בחילות וקושי בבליעה. עוד הוכח כי ספיגת הברזל מספאטון מגיעה לעד 40% בהשוואה לספיגה של 5% עד 20% מהמזון , או 3% עד 10% מתוספי ברזל בכדורים.
 
סקר שנערך לאחרונה על ידי חברת לפידות מדיקל באמצעות מכון הסקרים "מדגם" מראה כי מעל 20% מהנשים בישראל נמנעות מלקיחת תוסף ברזל בשל החשש מתופעות הלוואי הידועות. 
 
את ספטאון מומלץ לערבב בכוס מיץ תפוזים, בבוקר על קיבה ריקה, או בין הארוחות. ניתן לערבב את ספאטון גם עם מיצים אחרים כגון מיץ תפוחים, מנגו, אננס או עגבניות. כמו כן, ניתן גם לצרוך את ספאטון ישירות או לערבב עם מים. שקית אחת של ספאטון מספקת את הקצובה היומית של ברזל ובכך מהווה אמצעי אידיאלי לשמירה על רמות תקינות של ברזל. במהלך ההיריון ניתן ליטול בבטחה עד שתי שקיות ביום.
 
מחיר אריזה של ספאטון המכילה 28 שקיות, יעמוד על 99.90 ₪  ברשת סופר-פארם, ניו-פארם, עדן טבע מרקט ובתי מרקחת וטבע נבחרים ברחבי הארץ.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן