מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מוצר חדש להחלפת חיתול בטוחה וידידותית לסביבה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 1/3/2013
מוצר חדש להחלפת חיתול בטוחה וידידותית לסביבה

פיתוח מוצר חדש בישראל: Tushy wooshi (טושי וושי) פטנט ישראלי, המסייע להחלפת חיתול בצורה בטוחה, קלה, נוחה וידידותית לסביבה. הפטנט החדשני מציע תחליף בטוח, נוח וחסכוני ביותר למגבונים הלחים

טושי וושי, רצועת הפלא, הינו מוצר מהפכני מתוצרת כחול לבן, פטנט ישראלי, המעודד הורים להחליף את המגבונים הלחים בפעילות נוחה וידידותית לסביבה ופשוט לשטוף את ישבנו של התינוק בצורה נוחה, נקייה ובטוחה. רצועת הטושי וושי מתלבשת בנוחות על בגדי התינוק העליונים, מגינה עליהם מפני הרטבה ולכלוך ומסייעת למנוע החלקה.

 
רצועת הפלא עשויה מחומר אטום למים ומגיעה בשני דגמים: האחד מהלידה עד גיל שנה והשני מגיל שנה ועד הגמילה. 
 
לדברי תומר טרגר, מיזמי המוצר,  השטיפה של אזור החיתול במים הינה נקייה ובריאה יותר לעור התינוק ומסייעת בנושא תפרחת החיתולים, כלומר, עוזרת למנוע תפרחת ומומלצת השטיפה במים כאשר התפרחת קיימת.
 
השטיפה עצמה הינה ידידותית לסביבה וחסכונית לכיס מכיוון שעדיף שימוש במים ובסבון על רכישת מגבונים יקרים, השימוש בהם והשלכתם - המוצר רב פעמי. 
 
הטושי וושי מציע נוחות וחסכון בזמן להורה בכך שבגדי התינוק העליונים נשארים בזמן השטיפה על גוף התינוק, דבר שמקל מאוד על ההורים והילדים, חוסך בזמן ובהרבה אי נוחות לילד. לדברי תומר, היום ההורה צריך לבחור בין להוריד את בגדי התינוק (שתי שכבות בחורף שזה מסורבל וקר לתינוק) לבין להשאיר את בגדי התינוק, לקפלם כלפי מעלה ולהיזהר מאוד שלא להרטיב או ללכלך אותם (וכאשר הם אכן מדי פעם נרטבים, להוריד ולכבס אותם ולהלביש את התינוק מחדש. עם הטושי וושי, ההורה משאיר את בגדי התינוק עליו וגם לא צריך להיזהר מפני הרטבה היות והם מוגנים מתחת לרצועה.
 
בנוסף, מציין תומר, הטושי וושי מסייע למנוע החלקת התינוק מאחיזת ההורה. עם הרצועה, ההורה מחזיק את התינוק והטושי וושי מכסה ומחזיק את החולצה במקום באופן הדוק. בדגם התינוקות, הרצועה מעט מחוספסת כדי ליצור חיכוך למול עור יד ההורה, דבר שמסייע למנוע את ההחלקה. בדגם הפעוטות (מעל גיל שנה), בכך שהרצועה מגינה על בגדי התינוק,  ההורה יכול להתרכז באחיזת הפעוט עצמו ובכך מסייע למנוע את ההחלקה.
הטושי וושי עשוי בד אטום, המתייבש במהירות ואינו מתלכלך (המים זולגים ממנו).
 
קיימים שני דגמים: רצועה של כ-60 ס"מ על 15 ס"מ.
מחיר לצרכן – 35 ₪. 
 
ניתן להשיג בחנות www.tinuki.co.il/store/he ובחנויות הבוטיק הנבחרות. 
דף הפייסבוק של המוצר https://www.facebook.com/tushywooshy

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן