מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

סקר חדש חושף: מהו מצב הכינים בישראל?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 7/2/2013
סקר חדש חושף: מהו מצב הכינים בישראל?

מהסקר עולה כי 60% מהילדים נדבקו בשנה האחרונה בכינים, 44% מהאימהות בישראל כועסות כאשר ילדן נדבק בכינים ו-69% מהאימהות סבורות כי הידבקות נובעת מהאדישות של ההורים

חברת טבע ישראל, משווקת צ'יק צ'אק - תכשיר טבעי לטיפול בכינים, הזמינה סקר חדש על מנת לבחון את תופעת הכינים הנפוצה בקרב הילדים בבתי הספר ובגנים. נתון מדאיג העולה מן הסקר מצביע על כך שהתופעה שכיחה במערכת החינוך- 60% מהילדים בגילאי הגן ובית הספר היסודי נדבקו בשנה האחרונה בכינים, כאשר 1 מתוך 4 ילדים נדבק לפחות 3 פעמים בשנה. אם בעבר אימהות היו מתביישות או נבוכות מכך שילדיהן נדבקו בכינים, כיום התחושה העיקרית שעולה כאשר הילד נדבק הינה כעס- 44% מהאימהות השיבו כי הן כועסות על ההורים שאינם מטפלים בתופעה בקרב ילדיהן לעומת 12% בלבד שציינו כי הן מתביישות ונבוכות לגלות כינים על ראש הילד או הילדה.

 
אמנם הילדים הם אלו הסובלים מהתופעה, אולם ההורים צריכים להתמודד עם כך לא פחות מהסקר עולה ממצא מעניין שמשקף את דעתן של האימהות אודות הסיבה העיקרית לתופעה- 69% סבורות שהסיבה להידבקות חוזרת בכינים הינה האדישות של ההורים ו-36% מהאימהות מאמינות כי  חוסר היגיינה במסגרת בה נמצא הילד (גן, ביה"ס, קייטנה או חוגים) מגביר את הסיכוי להידבקות בכינים. 53% מהאמהות השיבו כי על מנת למגר את התופעה יש צורך בשילוב של מספר גורמים - הקפדה על היגיינה והעלאת המודעות לתופעה במוסדות החינוך ודרישה מההורים לטיפול בכינים של ילדיהם. 48% מהנשאלים השיבו כי הדרך האפקטיבית ביותר למנוע הדבקות של הילד בכינים הינה בשילוב של מספר פעולות במקביל: שמירה על היגיינה, דרישה להתערבות של הורים לטיפול והעלאת המודעות לתופעה והשלכותיה בקרב הילדים במערכת החינוך. 
 
לשאלה באילו דרכי טיפול נוקטות האימהות שילדיהן נדבקים בכינים, יותר מ-50% השיבו כי משתמשות בתכשיר טבעי כאשר 80% גם מסרקות באופן קבוע את ראש ילדיהן במסרק סמיך. רק 30% השיבו כי הן ישתמשו בתכשיר כימיקלי כדי לטפל בתופעת הכינים. 
 
הסקר בוצע כמחקר אינטרנטי על ידי מכון הסקרים טלסקר TNS, בקרב מדגם מייצג של 200 הורים לילדים בגילאי 13-3.
 
צ'יק צ'אק מבית טבע ישראל הינו תכשיר טבעי אותו פיתחה ד"ר אורנה לוין. התכשיר נבדק במחקרים קליניים ונמצא כי רמת יעילותו מגיעה עד ל- 95% אחוזי הצלחה בהשמדת כינים. התכשיר הטבעי צ'יק צ'ק מבוסס על שילוב ייחודי של שמנים טבעיים, קוקוס, ילאנג ילאנג ואניס. שמנים אלה פועלים כנגד הכינים במנגנון פיזיקאלי וחוסמים את דרכי האוויר שלהן.

למידע אודות כל תכשירי הטיפול בכינים - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן