מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


צרכנות > צרכנות המשפחה

חדש: ערכת 'מילה טובה' לשמירה על בריאות התינוק

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 25/4/2013
חדש: ערכת 'מילה טובה' לשמירה על בריאות התינוק

ערכת "מילה טובה" היא ברית מילה סטרילית לשמירה מקסימלית על בריאות התינוק ומניעת הידבקות ממחלות זיהומיות בזמן הברית

בשנים האחרונות עולה מספר הפעוטות שנדבקים ממחלות זיהומיות במהלך טקס ברית המילה. כדי למנוע הדבקות ובכדי להבטיח שמירה מרבית על בריאות הפעוט במהלך הטקס, פותחה ערכת "מילה טובה" - ערכת ברית מילה סטרילית, המכילה את כל הכלים הדרושים לביצוע ברית מילה על פי דרישות ההיגיינה של משרד הבריאות ועל פי ההלכה. 

 
ערכת "מילה טובה" פותחה על ידי חברת BY ISRAEL בליווי של מוהלים ורופאים  בכירים והיא מיועדת לקהל הרחב ולהורים הטריים. 
 
לערכה יש חשיבות גדולה גם אם הוזמן לביצוע הברית מוהל מוסמך או רופא מכמה סיבות: הוועדה הבין משרדית של משרד הבריאות והוועדה לפיקוח על המוהלים מחייבת כל מוהל להגיע עם סט כלים סטרילי שעבר עיקור במכשיר אוטוקלב שלא תמיד נמצא בידי המוהלים עקב עלותו היקרה. בנוסף, מאחר ומוהלים-רופאים מנהלים מספר בריתות ביום ישנו קושי טכני לבצע סטריליזציה באופן המיטבי . השימוש בערכת 'מילה טובה' מאפשר להורים כאחד להיות שקטים ורגועים שנקטו בכל האמצעים הנדרשים בכדי לשמור על בריאות הפעוט במהלך טקס המילה, מעבר להזמנת מוהל מוסמך. 
 
ערכת "מילה טובה" מכילה כלים לשימוש חד פעמי מנירוסטה בעלי תו תקן בינלאומי, סגורים באריזת וואקום, במטרה למנוע כל אפשרות של הידבקות התינוק במחלות זיהומיות כתוצאה מחשיפה לכלים שלא עברו סטריליזציה במכשיר עיקור בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
 
לדברי ד"ר יהודה אטיאס: "באופן מסורתי נעשה חיטוי מקומי של הכלים לפני הברית עם אלכוהול. חיטוי כזה אינו מספק ואף פסול ע"י משרד הבריאות. על כן, חובתנו כהורים היא לדאוג שהמוהל ישתמש בערכת כלים סטריליים לשימוש אחד בלבד. ברכישת ערכת 'ברית מילה טובה' המוהל, הרופא  ההורים שקטים ורגועים כשכל כלי המילה עברו סטריליזציה והם נקיים וסגורים באריזה סטרילית, ובהרגשה נעימה שכלי מילה אלו הם כלים לשימוש חד פעמי לתינוק אחד בלבד".
 
 
ערכת "מילה טובה" היא הערכה היחידה לברית מילה המאושרת על ידי משרד הבריאות והרבנות הראשית.
 
עלות: 200 שקלים ניתן להשיג: בבתי המרקחת המובחרים ובסניפי רשת מוצצים או באתר החברה שכתובתו: www.kittobrit.com - שרות עד בית הלקוח או בטלפון שמספרו: 1800-335-666   

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן