מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מטרנה משיקה: Extra Care Comfort להקלה על העיכול

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 8/5/2013
מטרנה משיקה: Extra Care Comfort להקלה על העיכול

מטרנה משיקה תחליף חלב להקלה על העיכול, המוכח מחקרית כמפחית זמן בכי של התינוק ומכיל פרוביוטיקה ייחודית מסוג ראוטרי הנמצאת בחלב האם

מטרנה, חברת מזון התינוקות המובילה, משיקה לראשונה בישראל תחליף חלב בתוספת פרוביוטיקה ייחודית להקלה על העיכול כבר מגיל לידה. המוצר החדש, מטרנה Extra Care Comfort ללא לקטוז, מכיל פרוביוטיקה מסוג לקטובצילוס ראוטרי המצויה גם בחלב אם.  בעולם רבים מן המוצרים מכילים תוספת פרוביוטיקה כבר משלב 1, בשל יעילותה המוכחת בטיפול בבעיות עיכול. מטרנה הינה החברה הראשונה בישראל שתוסיף את הפרוביוטיקה הייחודית כבר מגיל לידה לתחליפי החלב. מטרנה הייתה גם החברה החלוצה בתחום הוספת פרוביוטיקה לתחליפי החלב בשלבי 2 ו-3.

 
במחקר אמהות שנערך השנה על ידי TNS טלסקר דיווחו 70% מהאמהות כי תינוקן סבל בחודשי חייו הראשונים מסימפטומים של כאבי בטן, גזים, אי שקט ובכי. התופעה השכיחה היא תופעת הקוליק (גזים), שמתחילה כבר מגיל שבועיים ומגיעה לשיאה בגיל שישה שבועות, ולרוב נעלמת עד גיל 4 חודשים. 
 
פרוביוטיקה מסוג ראוטרי התגלתה במחקרים כבר ב2004 ברמה גבוהה אצל תינוקות שלא סובלים מקוליק, לעומת תינוקות הסובלים מקוליק. אחד המחקרים המובילים בתחום, שפורסם ב2012 בעיתון המדעי Journal of pediatrics, הראה כי תוספת של פרוביוטיקה מסוג ראוטרי להזנת התינוק, מביאה להפחתה של כ - 50% בזמן הבכי הממוצע של התינוק. 
 
מחקר נוסף שפורסם  ב PEDIATRICS מצא כי תוספת פרוביוטיקה מפחיתה תחלואת חום ושלשולים אצל תינוקות בשיעור גבוה במיוחד- רק 2% מהתינוקות שצרכו את פרוביוטיקה מסוג ראוטרי סבלו משלשולים לעומת 31% מהתינוקות שלא קיבלו תוספת ראוטרי בתחליף החלב. בנוסף 11% בלבד מהתינוקות שקיבלו פרוביוטיקה סבלו מחום לעומת 41% שלא קיבלו תוספת פרוביוטיקה בתמ"ל.
 
מטרנה Extra Care Comfort ללא לקטוז מכיל גם: 
שמן בטאפלמיטט שהוכח כמקל על העיכול  
חומצת שומן LC PUFA שהוכחה במחקרים מדעיים כבעלת השפעה חשובה על ההתפתחות קוגניטיבית, חדות ראייה והגנה החיסונית של התינוק , במינון הזהה למוצרי מטרנה האחרים והגבוה ביותר מבין כל תחליפי החלב בשוק.
נוקליאוטידים התורמים לשיפור התגובה החיסונית
ויטמינים ומינרלים התורמים להתפתחות התינוק 
 
 
להשיג בכל נקודות המכירה
משקל: 400 גרם
כשרות רגילה

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן