מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

שני סרטונים מרגשים חושפים: הריון ולידת תאומים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 22/5/2013
שני סרטונים מרגשים חושפים: הריון ולידת תאומים

זוג הורים החליטו לתעד בתמונות את התפתחות הריון התאומים שלהם: תמונות של בדיקות ההריון הביתיות, הבטן הגדלה וחלק מבדיקות האולטראסאונד. לבסוף הם תעדו את הלידה עצמה. התוצאה - מקסימה

כל הריון הוא פלא בפני עצמו וכל הורה רוצה לתעד את כל השלבים שלו. למרבה הצער לא לכולנו יש את הזמן או האנרגיה לתעד ממש כל צעד אבל למרבה השמחה יש מי שכן החליטו לעשות זאת ואפילו בחרו לשתף את העולם בחוויה שעברו.
 

בסרטון שעלה בערוץ היו-טיוב המשפחתי של GabeandJesss, בחרו זוג הורים חרוצים לתעד את כל שלבי ההריון, את הבטן הגדלה בכל שבוע, חלק מבדיקות האולטראסאונד ולבסוף גם את הלידה המרגשת עצמה.


אם בסרטון הראשון תוכלו ליהנות בעיקר מתמונות הבטן הגדלה, בסרטון השני תמצאו עצמכם חווים עם המשפחה המאושרת את יום הלידה. האם מספרת מה היא חווה, משתפת את הצופים בצירים, בהתרגשות, השעות חולפות ובסופו של הסרטון תזכו לחזות בלידה עצמה, בדחיפות, לשמוע את הצעקות, לראות את חבל הטבור נחתך ולראות זוג הורים צעירים הופכים להורים לתאומים.
 

זה לא משנה אם אתם הורים לתינוק אחד או שניים, סביר להניח שכולכם תגיעו לאותה מסקנה - מדובר בפרויקט מרגש ומקסים, שלבטח יהפוך יום אחד למתנה נהדרת לאותם תאומים קטנים ומתוקים.
 

סרטון מספר 1: שלבי ההריון בתמונות
 


סרטון מספר 2: אמא מתכוננת ללידה והלידה עצמה, שלב אחר שלב
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן