מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

אקטואליה > מן החדשות

פרסומת התינוק השערורייתית יורדת מהאוויר

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/6/2013
פרסומת התינוק השערורייתית יורדת מהאוויר

היום (שני) החליטה הרשות השנייה להורות לערוצים 2 ו-10 לא לשדר יותר את הפרסומת של תלמה, שגררה תגובות נזעמות ובה מוצג תינוק קטן כאובייקט מיני

היום (שני) החליטה הרשות השנייה להוריד מהאוויר את הפרסומת החדשה ל-"מיני כריות" של חברת תלמה, שיצר משרד הפרסום "באומן בר ריבנאי". הרשות השנייה הורתה לערוצים 10 ו-2 לא לשדר יותר את הפרסומת החל מהיום בשעה 16:00 אחה"צ.
 

בפרסומת החדשה של תלמה, מוצג תינוק קטן כאובייקט מיני "מפוצץ בקרם". הפרסומת גרמה לגל תגובות זועמות מצד הורים רבים, שקראו לחרם צרכנים על המותג. את מחאתם הביעו ההורים גם על קיר עמוד הפייסבוק של חברת תלמה. בין התגובות שנכתבו שם:


- "זרקתי היום בבקר את כל אריזות ומוצרי תלמה שהיו בביתי, לא אקנה יותר בחיים תלמה הפרסמות שלכם פורנוגרפית פדופילית ודוחה" 

- "הי תלמה. הפרסומת החדשה שלכם למיני כריות היא פוגענית ולא מותאמת. מקווה שתורידו אותה מהר"

- "תינוק שמטופל בידי נשים מבוגרות כאילו היה מבוגר, מלקק את השפתיים ואומר שהוא מפוצץ קרם זה לא מזעזע, זה חולני".

- " לא יודעת מי אצלכם בחר בפרסומת המחרידה הזו, אבל היא בטעם רע כל כך, שאני אישית לא מתכוונת לרכוש את המוצר הזה יותר ומתכוונת להעלות את הנושא לתודעת כל מי שאני מכירה. פדופילית, סקסיסטית וויזואלית פשוט מגעילה"


וזה רק על קצה המזלג...

 

בנוסף נפתחה עצומה שקראה להסרת הפרסומת מכל ערוצי טלוויזיה. לדברי יוזמי העצומה, הפרסומת מלאה במחוות הלקוחות מעולם המבוגרים והדמייתו של תינוק קטן לפורנוגרף ידוע (יו הפנר), המוקף בשפנפנות שופעות חזה המלקקות את שפתיהן - גובלת בפדופיליה של ממש. 
 

ברשות השנייה מסרו הבוקר כי הם החליטו לפסול את הפרסומת, שמשלבת גינונים מעולם המבוגרים באופן מיני, שהיא איננה ראויה לשידור ושהיא לא עומדת בכללי האתיקה בפרסומות המשודרות. עוד נמסר מהרשות השנייה כי "הרשות קבעה כי התשדיר עומד בניגוד לכללי אתיקה נוספים של הרשות, לפיהם לא ישודר תשדיר פרסומת שיש בו פגיעה בכבוד האדם, בטעם הטוב וברגשות הציבור, ובכלל זה לא ישדר בעל זיכיון תשדיר פרסומת הכולל הצגה של רמיזות מיניות".
 

צפו בפרסומת שחוללה את הסערה:

 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן