מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

הריון ולידה > הריון

בקרוב: הדפסת תלת מימד של העובר

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 28/7/2013
בקרוב: הדפסת תלת מימד של העובר

(צילום: dailymail.co.uk)

חברת טכנולוגיה יפנית פיתחה שיטה חדשה המאפשרת ליצור דגם מיוחד של העובר, כפי שהוא נראה בעודו עדיין בתוך הרחם

בשנים האחרונות הפכה בדיקת האולטראסאונד בתלת המימד וזו שבארבעה מימדים לבדיקות הכי מרגשות עבור רוב ההורים, מכיוון שניתן לחזות באמצעותן בפניו וגופו של העובר באופן הכי מוחשי שיש. 
 

כעת עומדת להצטרף הדמיה חדשה לחגיגה, שעתידה לשנות את כללי המשחק ולהפוך את אותן בדיקות אולטראסאונד מתקדמות לעניין מיושן. כך מדווח האתר dailymail.co.uk.
 

חברת טכנולוגיה יפנית פיתחה מדפסת תלת מימדית, המסוגלת ליצור דגם מושלם של עובר בעודו ברחם. עלות הדגם היא כ-500 דולר, שיאפשרו לכם ליהנות ממודל של פני העובר שלכם. הדגם יתבסס על סרטונים ותמונות מבדיקת האולטראסאונד שהלקוחות יעבירו לחברה היפנית, מהם הם יצרו את הדגם.
 

מדובר בטכנולוגיה שלא פותחה עבור הדמייה של עוברים, אלא בכדי ליצור פרוטזות של איברי גוף שונים. רק בשלב השני הוחלט להמיר את הטכנולוגיה בכדי לאפשר להורים ליהנות מהפיתוח המיוחד.
 

הורים שכבר התנסו בפיתוח המפתיע טוענים כי מדובר במודל מדהים ומרגש, הנראה ממש אנושי. לדבריהם התבוננות במודל שונה ומרגשת הרבה יותר מהתבוננות בצג המחשב אצל הרופא.
 

החברה מספקת גם מוצר נוסף - דגם קטן של העובר שניתן לתלות כקישוט על הטלפון. המשך פיתוחו של מוצר זה נמצא כעת בהשהייה, מכיוון שהוא מתבסס על סריקת MRI שלא מומלץ לבצע שלא לצורך בעת הריון.
 

צילום: dailymail.co.uk

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן