מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

טאבלט זה לא משחק ילדים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/3/2015
טאבלט זה לא משחק ילדים

ילדים גדולים וקטנים כאחד מתמכרים כיום במהירות לשימוש בטאבלטים ובסמארפונים. סדרת פרסומות מצחיקה ומעניינת במיוחד, מדגימה מה הילדים עושים עם אותם מכשירים כשאתם לא רואים...

הילדים של היום נולדים אל תוך עולם עשיר ועמוס בטאבלטים, סמארטפונים, מחשבים ושאר מכשירים חשמליים שלא היו קיימים ונפוצים כאשר הוריהם היו ילדים קטנים. זה מדהים לראות את שליטתו המלאה במכשירים של פעוט בן שנתיים ובעיקר קשה מאוד לנסות לנתק אותם מאותם מכשירים. 
 

הרגע הכואב יותר במציאות החדשה שלנו, מכאיב בעיקר לכיס שלנו, מכיוון שאנו נאלצים לבזבז הרבה זמן וכסף בתיקון כל אותם מכשירים יקרים שהילדים שלנו זורקים על הרצפה, שוברים, מקלקלים והורסים. בנוסף מתסכל מאוד לגלות שילדים בני שנה, שנתיים, שלוש ויותר מעדיפים לשחק בטאבלט מאשר לשחק במשחק קופסה, בבובה, להרכיב פאזל ועוד.
 

חברת צעצועים קנדית בשם "קול קיד" יצאה לאחרונה עם סדרת פרסומות מצחיקות וויראליות שמראות מה באמת עושים הילדים כאשר הם נשארים לבד עם הסמארטפון או הטבאלט שלכם. מטרתה של החברה היא לשכנע אתכם, ההורים, לקנות לילדים צעצועים ומשחקים המתאימים לגילם ולדחות בכמה שנים את החשיפה שלהם לכל פלאי הטכנולוגיה של ימינו.
 

זה מה שהילד שלכם עושה עם הטבאלט שלכם:

 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן