מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פוריות > מידע כללי בנושא פוריות

סרטון מרגש על טיפול פוריות מתישים ומייאשים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/8/2013
סרטון מרגש על טיפול פוריות מתישים ומייאשים

אוסנת אפשטיין יצרה סרט קצר, מקסים, מרגש ואינטימי - העוסק בהתמודדתה של אישה עם טיפולי פוריות ועם התחושות שמלוות אותה בתקופה קשה זו. הסרטון בכתבה שלפניכם

אוסנת אפשטיין, בחורה בת 25 שעברה שנתיים של טיפולי פוריות ובוגרת תקשורת חזותית ב-Hit (מכון טכנולוגי חולון) - יצרה סרטון מרגש וכואב, המעניק לכולכם הצצה אל עולמן העצוב והמייאש של נשים אשר חוות טיפולי פוריות ארוכים ומייאשים.

סרט הגמר של אפשטיין, "אולי הפעם" זוכה כעת לחשיפה גדולה ברשת, בעיקר מכיוון שמדובר באמת בסרט יוצא דופן שמצליח לגעת גם בלבם של מי שלא עברו את התהליך המורכב והקשה הזה.

הסרטון לא מסתיים בסוף שמח וקיטשי, אבל כן נותן לצופה לצאת מהחוויה עם תחושת אופטימיות ומסייעת לו להבין שנס החיים הוא דבר שיכול לקרות לכולנו, גם כאשר מרימים ידיים ומתייאשים מהניסיונות.
 

הדבר הכי משמח לגלות לאחר צפייה בסרטון, הוא שיוצרת הסרט אכן הרתה בסופו של דבר. היא מודה שהדמות בסרטון לא מבוססת עליה במדויק, אבל היא אכן עברה טיפולי פוריות במציאות וחלק מהקטעים, הרגשות והתחושות המועברים בסרט  - מבוססים על חוויותיה שלה. 
 

תקופת הטיפולים היא תקופה המלווה בהתמודדות עם כשלונות כואבים, בושה, קשיים בהתמודדות עם השאלות והתגובות של הסביבה ועם הגוף שחווה שינויים גם הוא, כגון עליה במשקל, חוסר איזון הורמונלי ועוד.
 

צפייה בסרט שלפניכם ללא ספק יכולה לספק קצת תמיכה ותקווה לכל אחת ואחד מכם, אשר מתמודדים עם מצב דומה או חווה אותו בעבר.
 

Osnat Epstein - Maybe This Time

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן