מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

זום: תוסף תזונה חדש לשיפור קשב וריכוז

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/8/2013
זום: תוסף תזונה חדש לשיפור קשב וריכוז

חברת "טבע" משיקה את "זום" - תוסף תזונה חדש לילדים שפעילותו בשיפור מדדי קשב וריכוז נבדקה במחקרים קליניים. המחיר המומלץ לצרכן הינו 189 שקלים

תחילת שנת הלימודים החדשה קרבה ותלמידים רבים מתמודדים עם קשיים שונים הבאים לידי ביטוי בלמידה לקראת המבחן, ריכוז בשיעורים, הכנת שעורי בית  וכדומה. טבע ישראל  מציגה את זום- תוסף תזונה ייחודי  שפעילותו בשיפור מגוון ממדדי קשב וריכוז בילדים נבדקה במחקרים קליניים.
 
במהלך פיתוחו של תוסף התזונה זום - שנמשך כשלוש שנים - הושם דגש על בחינת יעילותו במחקרים קליניים, במסגרתם נבדקו היעילות והבטיחות של "זום" - תוסף התזונה זום מבוסס על שילוב ייחודי של פוספטידיל סרין ואומגה 3  מעושרת ב-  EPA  פעילות התרכובת בהקלה על מגוון מתסימני הפרעות קשה וריכוז בילדים נבדקה במחקרים קליניים. 
 
במחקר שהסתיים לאחרונה  נבדקה  פעילות תוסף התזונה זום בהשוואה לפלסבו  בקרב 147 ילדים בגילאי  6-13 מאובחני  הפרעת קשב וריכוז ( ADHD) )  במשך 15 שבועות, ובהמשך, במחקר פתוח בו כל משתתפי השלב הראשון טופלו ב זום למשך 15 שבועות נוספים.
היבטי הבטיחות שנבדקו כללו בדיקות דם, בדיקת רופא, מדדים חיוניים ( דופק ולחץ דם) מדידות גובה ומשקל, ומעקב אחרי תופעות לוואי. 
 
מסיכום המחקר עולה שה שימוש ב"זום" הקל האופן משמעותי על מגוון מתסמיני הפרעות קשב וריכוז והביא לשיפור באיכות חייו של הילד ומשפחתו. המדדים בהם נמצאה השפעה מיטיבה במיוחד היו אימפולסיביות והיפראקטיביות. 
 
השימוש ב"זום" נמצא כבטוח וללא תופעות לוואי חריגות משמעותיות  השינוי בעקבות השימוש ב"זום" צפוי להתחיל כבר במהלך החודש הראשון.
 
סימפטומים של הפרעת קשב וריכוז נפוצים מאוד בגיל ביה"ס ועם זאת, אחוזים נמוכים יחסית של ילדים הסובלים מן ההפרעה מאובחנים ומטופלים. התסמונת שכיחה הרבה יותר בבנים מאשר בבנות, ביחס של 1:9 באוכלוסייה המופנית לטיפול, ו-4:1 באוכלוסייה הכללית.
 
סימפטומים של הפרעות קשב וריכוז נפוצים מאוד בגיל ביה"ס ועם זאת , אחוזים נמוכים יחסית של ילדים הסובלים מן ההפרעה מאובחנים ומטופלים. התסמונת שכיחה הרבה יותר בבנים מאשר בבנות, ביחס של 1:9 באוכלוסייה המופנית לטיפול, ו-4:1 באוכלוסייה הכללית.
 
 
בשל המודעות המתעוררת לנושא, החליטו בחברת "טבע" ליצור את אפליקציית "זום", האפליקציה מיועדת לסייע לאלו החוששים כי הם או בני משפחותיהם סובלים מרמה כזו או אחרת של הפרעת קשב, לאבחן את עצמם באופן פרטי, יעיל ומהיר. 
 
האפליקציה כוללת שאלון "בחן את עצמך" ומאמרים בנושא ADHD.
 
שתי הפונקציות הללו מעניקות מידע ראשוני וחיוני, ולאחר קריאת המאמרים וביצוע השאלון מאפשרות לצרכן להחליט כיצד לפעול ולטפל, במידת הצורך.
 
האפליקציה ניתנת להתקנה דרך ה-App Store של "אפל".
 
מחיר: המחיר המומלץ לצרכן הינו 189 שקלים. ניתן להשיג בבתי המרקחת  וברשתות והפארם.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן