מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

בואו לפנק יולדת במתנה שווה במיוחד

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/9/2013
בואו לפנק יולדת במתנה שווה במיוחד

לראשונה בישראל: שירות הסעה ייחודי ליולדת בלימוזינה יוקרתית, שתוביל את המשפחה עם התינוק החדש מבית החולים ועד פתח הבית

רגע הלידה הוא אחד הרגעים המשמעותיים והחשובים ביותר עבור כל משפחה. רגע היציאה מבית החולים עם התינוק בערסל, גם הוא משמעותי, שכן זו הפעם הראשונה שהמשפחה והרך הנולד עוברים נסיעה משותפת ראשונה. 
 
הדילמות בחוויית הנסיעה הן רבות, מחיבור הסלקל לרכב בצורה נכונה ותקנית, עוצמת הטמפרטורה של המזגן, הנהיגה תוך כדי הדאגה לשלום התינוק ועוד חששות טבעיים שההורים חווים ברגעים אלו.
 
מתוך הבנה של הצומת המשמעותי הזה בחיי ההורים הטריים, מותג החיתולים "האגיס" מבית חוגלה קימברלי מציע לראשונה שירות הסעה ייחודי ליולדת בלימוזינה מפוארת עד פתח הבית. הלימוזינה תחכה ליולדת בפתח בית החולים ותסיע אותה ואת משפחתה, כולל הרך הנולד, בבטחה עד לפתח ביתם ותדאג לכל צרכיהם. 
 
על מנת להזמין את "הנסיעה הראשונה שלי" ליולדת יש להיכנס לעמוד הפייסבוק של האגיס, לשכנע את האגיס מדוע הנסיעה הראשונה שלי מגיעה דווקא לחברה שלך, לבת המשפחה או לבת זוגתך.
 
הפעילות, המלווה את האמהות ברגעים הראשונים שלהן עם התינוק החדש ומסייעת להן להפוך את הרגעים הראשונים לבלתי נשכחים - הינה חלק מהשקת החיתול הראשון שלי של המותג האגיס - חיתול המיועד לשבועיים הראשונים לחייו של התינוק.

למידע נוסף אודות הפעילות - לחצו כאן
 
צפו בסרטון של יולדת שזכתה לפינוק אמיתי מבעלה
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן