מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

הילד צריך לרדת במשקל? לא חייבים דיאטה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/11/2013
הילד צריך לרדת במשקל? לא חייבים דיאטה

שיטת ההרזיה "דן+חמוטל" היא תכנית הרזיה חוויתית, חדשנית ומהנה לילדים הרחוקה משפת הדיאטה

המאמר נכתב על ידי צוות תכנית דן+חמוטל:
 
 
תכנית "דן+חמוטל" הינה תכנית הדגל לירידה במשקל לילדים בגילאי 3-9.
 
התכנית יוצאת מנקודת ההנחה שילדים אינם צריכים דיאטה' כי אם שינוי באורח החיים באמצעות התייחסות לשלושה מישורים עיקריים: רגשי, פיזי ותזונתי.
 
במישור הרגשי: אנו רואים את הילד כחלק אחד ממכלול, הפועל בתוך תא משפחתי, מושפע ממנו ומגיב אליו.
 
במישור הפיזי: אנו מחזירים לילד את הפעילות והתנועה לחיי היום יום,  בכך שאנו משנים את אורח החיים מיושבני לפעיל, באמצעות הנאה, משחקים וערכת כושר חוויתית שפותחה על ידינו. 
 
אנו מאמינים כי ילדים ירצו לעסוק בפעילות גופנית, ממקום חוויתי ומהנה ולא מתוך אילוץ.

במישור התזונתי: אנו מאמינים, כי ילדים אינם זקוקים לדיאטה, אבל הם כן זקוקים לעקרונות מנחים וידע. בתוכנית מועבר תחום זה בשפה מוחשית וחוויתית לילד, תוך לימוד ההורים והמשפחה כיצד אוכלים ומתנהלים נכון עם אוכל מבלי לייצר סביבו עניין.  

 
ילדים אינם זקוקים לדיאטה ואין להכניסם למעגל זה כיוון שההשלכות לכך, בהתנהלות לא נכונה, עלולות להיות הרות גורל להתפתחותם כבני נוער ואף כבוגרים בעלי עודף משקל.
 
בתכנית דן + חמוטל אנו מקנים ידע רב ותמיכה לכל המשפחה תוך התאמה לצרכים המשתנים של הילד. ילד הסובל מעודף משקל זקוק למשפחה שלו כמעטפת הנותנת בטחון ואמונה.
 
התכנית, תעזור לכם לבנות את המסגרת המתאימה למשפחה שלכם וללמוד כיצד רצוי לרדת במשקל ואיך ניתן לשמור עליו - והכל דרך הנאה וחוויה, כחלק מאורח חיים נכון ובריא יותר.
 
הייחוד של התכנית הוא דרך יישום הידע הנרכש, תוך ליווי צמוד שלנו.
 
בתכנית אנו מלווים אתכם, ההורים, על בסיס יומי, באמצעות כלים מגוונים שפיתחנו עבורכם, שמטרתם ליצור המשכיות לידע שאתם צוברים.
 
אנו פועלים בשני אפיקים במקביל:
 
1. האפיק הראשון הוא אתם, ההורים, כאחראים לתא המשפחתי. לאורך כל התכנית נלווה אתכם ונדריך כיצד להתנהל ברמה המשפחתית מבחינה תזונתית, רגשית ופעילות גופנית. 
 
2. באפיק השני אנו עובדים מול הילד ומקנים לו ידע ובטחון עצמי רב באמצעות חוויה, משחק, הנאה וכיף. המטרה היא לתת לילדכם תחושה של משחק ולא דיאטה.
 
כיצד השיטה עובדת?
 
מדי שבוע, ייחשף ילדכם למשימה שבועית, הקשורה לאורח חיים בריא ולפעילות גופנית המוצגת כחוויה והרפתקה - באמצעות ערכת כושר ייחודית אשר פיתחנו במיוחד עבור התכנית.
 
יחד, נבנה אתכם את הביטחון המלא ביכולתכם ליצור שינוי אמיתי ונכון בעל תוצאות ארוכות טווח והבנה מעמיקה כיצד פועלים בצורה נכונה במישור המשפחתי ואל מול הילד. 

לקביעת פגישת ייעוץ והכוונה ולקבלת מידע נוסף - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן