מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מה אני מרגיש? מדברים על מה שמרגישים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/1/2014
מה אני מרגיש? מדברים על מה שמרגישים

משחק חדש לילדים, בשם "מה אני מרגיש", מאפשר לילדים והורים לדבר על רגשות. המשחק מתווסף לקבוצת משחקי "נתת קבלת!" - משחקים ערכיים שפיתחה היזמת מיכל לאופר

משחק חדש ומקסים, בשם "מה אני מרגיש?", משחק רביעיות אחר, המציע לילדים משחק חוויתי והזדמנות להיפתח ולשוחח על הרגשות שלהם. המשחק מצטרף אל סדרת משחקי "נתת קבלת!", שפותחו על ידי מיכל לאופריזמת  ואימא, שמצאה דרך נהדרת לאפשר לילדים לשחק במשחקים אהובים וגם ללמוד על הדרך כמה דברים חשובים על אהבה, חברות, סבלנות, רגשות ובכלל - על החיים.
 
על המשחק
11 רביעיות המלוות איורים של ילד וילדה במצבים שונים. כדי להסביר את הקלף, הילד צריך לתאר מתוך התחושה שלו את המוצג באיור. בין הרגשות שעולים מהאיורים: שמחה, אהבה, רוגע, אכזבה, פחד, כעס, עלבון , עצב, הפתעה ועוד. 
 
 למשחק מצורף עלון  בו רעיונות והצעות לפעילויות נוספות עם הקלפים שיאפשרו להעשיר את עולמם הרגשי של המשתתפים, החל ממשחק הרבעיות הקלאסי, דרך בחירת קלף ושיחה עליו, פנטומימה, בניית סיפור ועוד.
 
אני מרגיש שמח. אני מרגיש מאוכזב. אני מרגיש כעס. מה אני מרגיש כשאני אוהב? כל הרגשות האלו צפים ובאים לידי ביטוי מילדים במשחק הקופסא החדש "מה אני מרגיש?".
 
המשחק פותח בשיתוף פסיכולוגית קלינית ומנחת קבוצות חברתיות לילדים על ידי מיכל לאופר, והוא מצטרף לקבוצת משחקים ייחודים שכולם עוסקים בערכים מבית "נתת קבלת!". המשחקים שרק לפני פחות משנתיים יצאו לשוק מכרו עד כה כבר למעלה מ-35,000 יחידות וזוכים להצלחה גדולה והתלהבות בקרב ילדים ואנשי מקצוע כאחד. מדובר בכמות עצומה לשוק הישראלי בכלל וליזמת בתחילת דרכה בתחום זה בפרט. לדברי מיכל: "ליין משחקי נתת קבלת! פרץ דרך בשוק המשחקים לילדים עם תוכן ערכי שההורים מחפשים היום בנרות לילדים שלהם - דווקא בתקופה זו של "דור האפליקציות", המשחקים שיצרתי מתוך אמונה פנימית וכנה באים לעזור לילדים וללמד אותם גישה חיובית לחיים, הילדים והמבוגרים חשים זאת כשהם משחקים במשחקים".
 
במשחק החדש, ביקשה מיכל  להעשיר את עולמם הרגשי של הילדים ולאפשר להם לשוחח עם  חבריהם ו/ או ההורים  על הרגשות שלהם. וכדרכה עשתה זאת באמצעות משחק כיפי שמחזיר את משחקי הקופסא של פעם, הילדים יוצאים מהמחשב ומתחילים לדבר.
 
אחד הדברים הבולטים בקלפי המשחק הוא שאין מסגרת, צבעים או כיתוב על הקלפים, כך שעל מנת להשלים רבעייה צריך לתאר את הרגש המאוייר בקלף. מיכל מסבירה כי, "כל ילד  מתאר את מה שהוא רואה ולכן לא כתבתי על הקלפים את הרגש ולא השתמשתי בצבעים שונים. הילד חייב להתייחס אך ורק לאיור עם הרגש ולא אפשרתי לו לבקש "תן לי את הקלף הצהוב המנצנץ..." - אני לא רוצה להחליט עבור הילדים מה הם רואים  באיור ואיזה רגש הוא מעלה אצלם". עוד ציינה מיכל כי, היא שמה דגש על נושא אהבה ושמחה - רגשות חיוביים שחוזרים על עצמם במשחק.
 
**עיצוב ואיור - שירה מזור. פיתוח תוכן – נטע סילוני. פותח בליווי פסיכולוגית קלינית עדי הלפרין ומנחת קבוצות חברתיות לילדים עם ליקויים תקשורתיים- דגנית וינגורד.
 
היכן משיגים?
להשיג בסטימצקי, הפיראט האדום, ביג טויס, כפר השעשועים וחנויות הצעצועים. מחיר 69.90 ₪.
 
* ניתן להשיג גם אצל מיכל לאופר: 054-4584223, http://latetlekabel.co.il

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן