מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

חדש ממולט: נייר טואלט בצבעים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/2/2014
חדש ממולט: נייר טואלט בצבעים

(צילום: איה בן עזרי)

חדש ממותג נייר הטואלט, מולט - "מולט בצבעים" נייר טואלט במגוון צבעים בכל גליל. מחיר מומלץ לצרכן: 27.90 ש"ח לאריזה המכילה 30 גלילים, כאשר בחודש ההשקה, "מולט בצבעים" יימכר במחיר השקה מיוחד

חברת חוגלה קימברלי, אחת מחברות הלא מזון הגדולות בישראל, משיקה לראשונה בישראל ובעולם את "מולט בצבעים", נייר טואלט צבעוני בו בכל גליל יש מגוון פסים ברוחב ובצבעוניות משתנה, כך שכל גליל למעשה הוא יחיד מסוגו (one of a kind). השקת המוצר מתאפשרת בתום תהליך פיתוח של טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, בארץ ובעולם, באמצעותה ניתן ליצר מגוון צורות, טקסטורת וצבעים בכל אחד מהגלילים בחבילה. 
 
כבר עם השקתו, לפני כעשור, חרט על דגלו מותג מולט להיות זה שמכניס חיוך, שמחה וצבע לקטגוריית נייר הטואלט, הנתפסת כשמרנית ודלת חדשנות באופן יחסי. 
 
השקת "מולט בצבעים" הינה צעד משמעותי ונועז בחיזוק ההבטחה הצרכנית של המותג. תחת הקונספט החדש של "מכניסים צבע לחדר השירותים", יושקו בסדרת "מולט בצבעים" שתי אריזות: האחת בצבעוניות בגוונים של ורוד, צהוב וכתום והשנייה בצבעוניות של טורקיז, סגול וצהוב.
 
 
האריזות החדשות ישווקו ברשתות השיווק החל מסוף השבוע הקרוב וימכרו ברשתות השיווק והפארם במחיר מומלץ לצרכן של 27.90 ש"ח לאריזה המכילה 30 גלילים, כאשר בחודש ההשקה, "מולט בצבעים" יימכר במחיר השקה מיוחד.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן