מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

מעניין: כיצד ילדים בוחנים טלפון חוגה?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/5/2014
מעניין: כיצד ילדים בוחנים טלפון חוגה?

אין מבוגר שלא מכיר את טלפון החוגה הישן, אבל מסתבר שהילדים שלנו, שמתפעלים בקלות סמארטפונים למיניהם, רואים באותו מכשיר פשוט חפץ זר, מסתורי שלא ברור כיצד הוא עובד

כיום אין פעוט שלא יודע כיצד להפעיל את הסמארטפון המשוכלל של הוריו: הם לומדים את קוד הנעילה, נכנסים לתיקיות המשחקים, יודעים לשחק לא פחות טוב מהוריהם, מפעילים את היו-טיוב ובאופן כללי שולטין היטב בכל הקשור לטכנולוגיה ובמושגים הקשורים אליה.
 

המפיקים בני ורפי פין החליטו לבצע ניסוי משעשע, שכותרתו "ילדים מגיבים לטלפון חוגה". במהלך הניסוי הם הפיקו סרט שמלמד ילדים כיצד להשתמש מכשיר הטלפון הישן והבסיסי, למדו אותם על צליל חיוג, צליל תפוס ועוד.
 

הילדים שלקחו חקל בניסוי הם בני 5-13, כולם מומחים גדולים בכל הקשור לתפעול סמארטפונים ולמרות זאת נתקלו בקשיים של ממש בכל הנוגע לתפעול טלפון החוגה הפשוט. הילדים לא ידעו שהמכשיר שהונח לפניהם הוא בכלל טלפון, לא ידעו כיצד להשתמש בו, מה צריך לעשות בו, חלקם לא קלטו שיש צורך בהרמת השפופרת ועוד.
 

אם יש לכם טלפון חוגה בבית - זהו ללא ספק ניסוי מעניין לבצע עם הילדים שלכם ועל הדרך ללמד אותם גם דבר או שניים על הטכנולגיה שאתם גדלתם עליה.
 

צפו בסרטון
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן