מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > קיץ וחופש עם ילדים

טיסה משפחתית לחו''ל - טיפים והמלצות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 10/4/2014
טיסה משפחתית לחו''ל - טיפים והמלצות

כשטסים עם ילדים לחו"ל חשוב לוודא כי הצרכים של כולם נענים, לנסות לתכנן כמה שיותר מראש את הלו"ז והמסלול וכמובן לגרום לקטנטנים לחוש בטוחים ורגועים גם כאשר הם מגיעים לסביבה זרה

כולם אוהבים לטייל בחו"ל, ואחת החוויות המהנות והמקרבות ביותר עם המשפחה הוא טיול משפחתי בארץ זרה. נכון, גם טיול בישראל הוא תמיד חוויה מהנה ויכול להיות מאוד מקרב ומחבר בין בני המשפחה, אך משהו באווירה של חו"ל עושה את ההבדל. ילדים הם מאוד רגישים, אז אם אתם מרגישים משהו מיוחד בנסיעה לחו"ל, תארו לעצמכם כמה הדבר מורגש בשבילם, וכמה מיוחד זה בשביל ילדים להגיע למקומות חדשים, קסומים, מפתיעים ומלאי פלא, כשהשפה סביבם אינה מובנת והנופים חדשים לגמרי.
 
השאלה אם כך היא לא האם לנסוע עם המשפחה לחו"ל, אלא כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, ולכן בחרנו להביא את אוסף הטיפים הללו, שיעזרו לכם ליהנות יותר מהטיול המשפחתי. טיפים על טיסות זולות לחו"ל, טיסה עם ילדים קטנים, לאן כדאי ללכת, ועוד. תיהנו.
 
על טיסות ותינוקות
 
תינוקות יודעים לישון עמוק וטוב, אבל הם יודעים גם להיות ערים מאוד, ערניים, קולניים, ואפילו בוכים. אחד הדברים שמרתיעים משפחות עם תינוקות מלנסוע לחו"ל הוא ההתמודדות עם הצרכים של הילד בעת הטיסה – לאכול, לבכות, חיתולים וכו'. הטיפ שלנו למשפחות עם ילדים קטנים ותינוקות, לבחור ביעדים קרובים במיוחד. לא חסרים מקומות יפהפיים אשר מציעים מענה לצרכים רבים ומאפשרים לכל המשפחה ליהנות, הורים וילדים. לכן תוכלו ללא ספק למצוא יעד קרוב יחסית, שזמן הטיסה אליו לא ייקח יותר משלוש עד חמש שעות, מה שיאפשר לכם ליהנות מטיסה נוחה ללא חשש.
 
עוד טיפ חושב בטיסה עם תינוקות הוא לבחור, אם אפשר, טיסה שיושבת על זמן סמוך לזמן השינה הרגיל של הילד, מה שיכול להקטין מאוד את האפשרות שהילד יבכה או יסבול במהלך הטיסה. מעבר לכך, חשוב להכין תיק שבאמת לוקח בחשבון את כל האפשרויות ומכסה אתכם בכל מקרה אפשרי. בנוסף לכל זה, בטיסות רבות ישנם מספר מושבים פנויים, אשר נשמרים לסוף, ויהיה לכם הרבה יותר נוח לטוס עם מרחב כשיש לכם תינוק. הביעו את הרצון שלכם, ספרו לדיילת ובקשו ממנה לעבור למקום כזה, אם לא התמזל כבר מזלכם וקיבלתם אותו.
 
יעדים לטיסה משפחתית
 
כשטסים עם המשפחה, חשוב לוודא כי הצרכים של כולם נענים, וכמובן, של הילדים קודם כל. הסיבה היא שעם הילדים לא מרוצים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה שתעלה תחושה לא נעימה לאורך הטיול המשותף. הילדים לא יכולים, כמונו, לדחות סיפוקים ולהבין כי אם נעשה עכשיו א' זה יעזור לנו להספיק לעשות ב' לאחר מכן. 
 
חשוב לבחור יעדים שמאפשרים לכם לענות על הצרכים של הילדים בשעשוע, גילוי ומענה על הסקרנות, וחוויות שילדים אוהבים, כי כמבוגרים, תוכלו ליהנות מהדברים שלכם כמעט בכל מקום – מסעדות טובות, נופים מהממים, שלווה בבקתה יפהפייה וכיו"ב. לכן, שבו עם הילדים, צרו רשימה של ציפיות מהטיול המשפחתי, והגיעו להחלטות משותפות והסכם לגבי הטיול, שברור לכולם, מה שיאפשר לכם לסדר מראש תוכנית טיול שתהיה חלקה ונעימה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן