מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > הפעלות ויצירה לילדים

כך תכינו מתנת יום הולדת יצירתית וזולה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/5/2015
כך תכינו מתנת יום הולדת יצירתית וזולה

בכתבה זו תמצאו שלושה רעיונות למתנות יום הולדת זולות ומקוריות, שתוכלו להכין עם ילדכם ולתת לחבר ביום הולדתו מבלי להוציא יותר מדי כסף מהכיס

יום הולדת חגיגה נחמדת וכל ילד או ילדה שמקבלים מתנה בכלל משתגעים מרוב הנאה. אבל בשנים האחרונות מסיבות יום ההולדת שמארגנים לילדים, כמו גם המתנות שהם מקבלים, יצאו מכל פרופורציה והורים רבים מוצאים את עצמם מבזבזים מאות ואלפי שקלים בשנה על מתנות לילדי הגן. 
 

בואו נודה בזה, רוב המתנות שהילדים שלנו מקבלים מיועדות בחלקם להורים (מישהו אמר בגדים?) או מעניינים את הילד למשך חצי שעה לכל היותר, עד שהן מצטרפות למדף המשחקים ומעלות שם אבק. 
 

אז החלטנו להרים את הכפפה ולהציע לכם מתנות יצירתיות ליום הולדת, שיש להן ערך מוסף עבור הילד המקבל אותן והילד שנותן אותן וגם לא ידרשו מכם להיכנס להוצאה כספית יותר מדי גדולה.
 

 החבילה הגיעה הופכת למתנה מיוחדת במינה
 

אז לחבר מהגן יש יום הולדת ואתם שוברים את הראש כיצד לפנק אותו במתנה מכובדת ויפה ומצד שני שלא תהיה יקרה. משחק החבילה הגיעה הישן שכולנו גדלנו עליו הוא דרך נהדרת לתת מתנה מהנה ובלתי נשכחת שגם הילד שלכם יכול לקחת חלק בהכנתה.
 

כל שעליכם לעשות זה לקנות מתנה קטנה, שממש לא חייבת להיות יקרה (ספר לדוגמה) ולהתחיל בהכנה:
 

עטפו את הספר בנייר עטיפה צבעוני ויפה והתחילו לעטוף את הספר גם בנייר עיתון, שכבה מעל שכבה, כאשר על כל שכבה תדביקו פתק עם משימה, מה שיהפוך את תהליך פתיחת המתנה למשחק מהנה בפני עצמו. על גבי כל עטיפה רשמו משימה מצחיקה ומהנה, כגון: עליך לרוץ לסלון ולצעוק "אני אחשוורוש", "צעד מהסלון למטבח עם כף שעליה תפוח מבלי להפיל אותו", "תן לאמא חיבוק ונשיקה", "קפוץ על רגל אחת 10 פעמים" וכן הלאה.
 

מובטח שהחבר שיקבל את המתנה לא ישכח אותה, גם אם המתנה עצמה היא צנועה, תהליך פתיחת המתנה יהפוך למהנה, מאתגר ומיוחד לכל המשפחה.
 

תכשיטים בעבודת יד
 

ילדות קטנות אוהבות תכשיטים מגיל צעיר מאוד, גם ילדות בנות שלוש אוהבות להתקשט בשרשראות והצמידים של אמא. אבל במקום לקנות תכשיטים יקרים ומוכנים, אתם יכולים להכין אותם יחד עם הילדים. קנו חרוזים וחוט מתאים ושבו עם הילדים להכנת תכשיטים מקוריים ויפים, שהילדה תוכל לומר לחברה שהיא הכינה לה בעצמה ולא רק קנתה.
 

ספר ילדים מקורי במיוחד
 

קנו מחברת גדולה ושבו עם הילד לכתוב סיפור, שכוכבי העלילה שלו הם הילד שלכם והילד שאמור לקבל את המתנה. הילד יספר לכם את העלילה ואתם תכתבו אותה בתוך המחברת במילותיו שלו. לאחר מכן תנו לילד לאייר כל אחד מהדפים. ניתן גם לכתוב את הספר על דפי A4 ובסיום לכרוך אותו ואפילו לשלב תמונות של ילד יום ההולדת.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן