מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מהדורת קיץ מיוחדת: האגיס פרידום+ בעיצוב ג'ינס

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/5/2014
מהדורת קיץ מיוחדת: האגיס פרידום+ בעיצוב ג'ינס

(צילום: יחסי ציבור)

מותג החיתולים האגיס משיק את הפריט הכי חשוב בארון הבגדים – חיתול בעיצוב ג`ינס

בעקבות הצלחת מהדורת חיתולי האגיס ג'ינס הקודמות, מציגה חוגלה-קימברלי גם השנה מהדורת קיץ מדליקה של חיתולי האגיס פרידום+ בעיצוב ג'ינס.
 
החיתול הינו בצבע ג'ינס משופשף עם הדפס בדמותו של פו הדב ומעוצב כמראה חלקו העליון של ג'ינס סטנדרטי: כיס, כפתורים ותווית.
 
האגיס פרידום+ הינו חיתול המאופיין בטכנולוגיית ספיגה חדשנית וחכמה הכוללת שכבה מיוחדת ללכידת נוזלים, מערכת תעלות אקטיבית שמפזרת את הנוזלים על פני שטח החיתול באופן שווה ומערכת טייפים להתאמה מושלמת לגוף התינוק ולנוחות ויובש מקסימאלי. 
 
לדברי רינת אפרימה, סמנכ"ל שיווק חוגלה קימברלי:"לבקשת האמהות ולכבוד הקיץ בו מסתובבים התינוקות פעמים רבות רק עם חיתול לגופם,  אנו משיקים מהדורת חיתולי האגיס ג'ינס אופנתית".
 
כזכור, חוגלה קימברלי היא המדינה הראשונה בעולם שפיתחה ושיווקה כבר לפני כשבע שנים חיתולי האגיס ג'ינס, עם חיבור לערכים של עולם האופנה. בעקבות ההשקה, נציגויות רבות של קימברלי קלארק ברחבי העולם אימצו ויישמו את המוצר ואת מהלכי ההשקה של האגיס ג'ינס כפי שנעשו בישראל. בין המדינות הראשונות לאמץ: תורכיה, רוסיה, אוקראינה, דרום אפריקה ועוד.  
 
אריזות חיתולי האגיס ג'ינס ישווקו במהדורה מוגבלת בחודשי הקיץ, באריזות מעוצבות ברוח הג'ינס ובמידות 3, 4, 4+ ו-5. כמו כן,אריזות חיתולי האגיס ג'ינס ימכרו במחיר מומלץ לצרכן זהה למחיר חיתולי האגיס פרידום+
 
 
להשיג ברשתות השיווק והפארמים ברחבי הארץ

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן