מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

תינוקות > מידע כללי לטיפול בתינוק

מה הם הדברים הכי מגעילים שהורה נאלץ לעשות?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 6/5/2019
מה הם הדברים הכי מגעילים שהורה נאלץ לעשות?

ניגוב אף דולף באמצעות היד שלכם, התמודדות עם טלפון שנפל לתוך האסלה, כל הדברים הכי מגעילים שאנשים לא היו מעלים בדעתם שיעשו בטרם הפכו להורים

הורות היא דבר קסום ונפלא, שטומן בחובו גם לא מעט פעולות די מגעילות השמורות להורים בלבד. כאשר אנו הופכים להורים, אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מצבים ומעשים, שלא היינו מעלים בדעתנו שנהיה מוכנים לבצע בטרם הפכנו להורים.
 

לפניכם סקירה של כל הדברים הכי מגעילים שהורים עושים למען ילדיהם בהמון אהבה, מבלי למצמץ פעמיים :-)
 

1. החלפת חיתול - לא ספק הפעולה הכי בסיסית והכי מגעילה שאנו מבצעים מספר פעמים ביום במשך שנתיים לפחות מרגע לידתו של התינוק. זה לא משנה איזו הפתעה מחכה לנו בחיתול - אנו תמיד ערוכים ומזומנים לנקות, לשטוף, להתכלכך ולספוג את בשקט.
 

2. חתיכות הפתעה - עדיין בתחום הקקי, מי מאתנו לא מצא קקי צף באמבטיה, חתיכה קטנה שנפלה על הרצפה מהחיתול, ועוד.
 

3. ניגוב נזלת במצב חירום - ילדים ותינוקות נוטים להיות מקוררים לרוב ורצה הגורל ופעמים רבות אנו נמצאים במצב חירום, בו אין מגבון או נייר טואלט בהישג יד. ברגע דרמטי זה, הורים רבים משתמשים בכף ידם על מנת לנקות את האף הדולף של ילדם. האם הייתם מוכנים לעשות את זה עבור אדם אחר? סביר להניח שלא.
 

4. פרץ קיא - ניגוב נזלת נשמע כמו פיקניק, כאשר נזכרים בכל אותן פעמים בהן הילד הקיא/פלט עלינו, אל תוך כפות הידיים שלנו, על המיטה שלנו, על הספה או השטיח.
 

5. דחיפת ידיים לתןך האסלה - זה לא משנה מה יש בתוך האסלה, סביר להניח שלרובכם יצא לשלוף מתוכה משהו שהילד זרק לתוכה (מישהו אמר טלפון? :-))
 

6. למצוץ את המוצץ - אתם בחוץ, בקניון, בגן השעשועים או בכל מקום ציבורי אחר ולפתע אבוי! המוצץ נפל על הרצפה! ומה עושה הורה חרוץ ואוהב שהמוצץ של ילדו נפל על הרצפה? פשוט מאוד, הוא מכניס אותו אל פיו, מוצץ ומנקה אותו ומחזיר לתינוק.
 

7. חוגגים את הקקי - הייתם מאמינים שתמצאו את עצמכם מאושרים עד הגג מזה שהילד עשה קקי בחיתול לאחר ימים של עצירות? או גאים עד השמיים מזה שהילד עשה קקי בסיר? (קקי שאתם תצטרכו לנקות...).
 

8. להסתובב עם בגדים מטונפים - הילד הקיא עליכם? פלט עליכם? נתן שפריץ קטן של פיפי? זרק עליכם אוכל? אם זה התייבש - בהחלט מותר להישאר עם הבגדים עד המקלחת שלכם שתגיע רק בעוד כמה שעות. 
 

9. ליקוק אצבעות - האם יצא לכם ללקק אצבע רק בכדי להשתמש בה כאביזר ניקוי לניקוי פניו או בגדיו של הילד? לא נורא, זה קורה לכולם.
 

10. מעבד מזון אנושי - האם יצא לכם ללעוס מזון ולתת אותו לילד, כדי שלא יחנק כמובן ותהיו בטוחים שהמזון טחון היטב?
 

11. לשאוב ברינה - חזרנו לנושא הנזלת, אין דבר מעצבן יותר מאף קטן וסתום של תינוק, דבר הדורש מכם לחטט בתוכו ולהשתמש במשאבת אף קטנה בכדי לשחרר את הסתימה.
 

ואיזה דבר מגעיל יצא לכם לעשות כהורים? שתפו אותנו בתגובות:-)
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן