מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

מוצרים לתינוק שגם אתם יכולים ליהנות מהם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/10/2015
מוצרים לתינוק שגם אתם יכולים ליהנות מהם

טלק, משחת החתלה ואפילו חיתולים - יכולים לשמש גם אתכם המבוגרים. בואו להכיר כמה דרכים לחסוך בכסף וגם ליהנות ממוצרי התינוק שלכם בעצמכם

מוצרים רבים שאנו רוכשים עבור התינוק בחודשים הראשונים, מתגלים בהמשך גם כמוצרים נהדרים לאמהות ולאבות. אם תבחרו להשתמש בהם גם אתם, תגלו שאתם ממש לא צריכים לקנות מוצרים מסוימים עבורכם ומוצרים דומים לתינוק ובכך תחסכו כסף רב.
 

לפניכם דוגמה למספר מוצרים שכאלה:
 

שמן גוף, קרמים וסבון
 

אין כמו ריח של תינוק ומוצרי טיפוח לתינוקות גם נהדרים כי הם לא מכילים אלכוהול ומרכיבים נוספים שבאופן כללי לא מומלצים גם למבוגרים.

לכן אם אתם חושבים שסבון התינוק שלכם  מריח מצוין - אתם יכולים להשתמש בו גם בעצמכם. כנ"ל גם לגבי קרמים לגוף ושמנים. גם תעניקו לעורכם טיפול עדין בעל ניחוח נעים וגם לא תצטרכו לקנות אינספור סוגי קרמים, סבונים וכו.

 

כך לדוגמה גם בשמן התינוקות שלכם ניתן להשתמש לצורך הסרת איפור, לעיסוי הגוף ואפילו כסרום לחות. שמפו לשיער התינוק יכול להיות נפלא גם עבור אישה בעלת שיער דק ועדין.
 

משחות החתלה וטיפול בתפרחת חיתולים, יסייעו גם לעור מבוגר הסובל משפשפת או פריחה.
 

מגבונים
 

מגבונים לחים לתינוק יכולים גם הם לשמש להסרת איפור וגם לניקוי משטחים ואזורים שונים בבית, אם אתם לא רוצים להשתמש במוצרי ניקוי רגילים המכילים אקונומיקה ומרכיבים חזקים נוספים.
 

תרסיסים להגנה מפני השמש ויתושים
 

כשם שחשוב למרוח את התינוק בקרם הגנה בעת חשיפה לשמש כך גם חשוב שתמרחו אתם עורכם. הקרמים המיועדים לעור התינוק יעשו עבודה מצוינת גם עבורכם וממש אין צורך לרכוש קרמים למבוגרים.
 

כנ"ל לגבי תרסיסים ומשחות הגנה מפני יתושים, מה שטוב להם טוב גם לכם.
 

חיתולים
 

חיתולי תינוקות יכולים לשמש גם כמוצר הסופח מים בעת הצורך וגם אם תקפיאו אותו תוכלו להשתמש בו בכדי להניח על מכה כואבת, ראש כואב, אזור נפוח ועוד.
 

טלק
 

אותה אבקה בעלת ריח נהדר יכולה לשמש נשים להרגעת העור כאשר הן מסירות שערות וגם ניתן לפזר אותו על השיער, מכיוון שהוא סופח שומנים ומעניק לו מראה רענן וריח נעים.
 

אבקת כביסה ומרכך כביסה לתינוקות
 

מדוע לקנות שני סוגים כאשר כל בני הבית יכולים להשתמש במוצרי כביסה המיועדים לעור התינוק? הריח נהדר, הכביסה של כולם יוצאת רכה ונעימה וחסכתם כסף על רכישת מוצרים נוספים למבוגרים.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן