מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פעוטות > בריאות פעוטות

כך תצלחו את יתרת ימי החורף

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 31/1/2012
כך תצלחו את יתרת ימי החורף

בתקופת החורף מסתובבים להם וירוסים וחיידקים רבים באוויר. אם אתם רוצים להבטיח שבני משפחתכם יקבלו את הטיפול הרפואי המתאים, הקפידו לבטח אותם בחברת ביטוח מובילה

אם אתם סבורים שהחורף כבר כמעט עבר ואתם מודים על כך, חשוב שתדעו שגם ביתרת ימי החורף וגם בחודשים מרץ, אפריל ומאי מסתובבים להם וירוסים ומחלות חורף שונות שמחפשים פונדקאים ומצליחים להפתיע אותנו. מאמר זה נכתב להורים שמעוניינים להבטיח לבני המשפחה שלהם את הטיפול הטוב ביותר בכל ימות השנה.
 
ימי החורף - לא מפסיקים להיות חולים
 
אם ימי החורף הם האיום הגדול ביותר שלכם וזאת משום הנטייה של ילדכם (בדיוק כמו של כל ילד אחר שהמערכת החיסונית שלו עדיין בבנייה) להידבק מילדים אחרים בגן ובית הספר בשפעת, מחלות חום שונות,  לפתח בעיות נשימה בחורף ולקלוט אליהם כל וירוס שרק זקוק לפונדקאי, החשש שלכם מוצדק ביותר. מסיבה זו חשוב לוודא שהילדים שלכם יקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר מרופאים מומחים וכן יאושרו להם כל התרופות והציוד לו הם זקוקים על מנת לעבור לא רק את החורף בשלום אלא גם את השנה כולה. בנוסף, חשוב להקפיד לחיזוק המערכת החיסונית של הילדים, אם על ידי תוספים, תזונה נכונה והקפדה על כך שהם יהיו מעורבים בכל מיני פעילויות גופניות שיעזרו להם לחזק את השרירים, המערכת החיסונית ולהוציא את כל האנרגיות שלהם.
 
דואגים לבריאות של כל המשפחה - תזונה נכונה
 
דאגה לבריאות תקינה של בני המשפחה שלכם בכל ימות השנה מחייבת תזונה מאוזנת ובריאה. התפריט המשפחתי חייב לכלול ירקות ופירות טריים אותם הילדים יוכלו  לאכול במקום ממתקים שלא בריאים לשיניים ובמקרים רבים גם גורמים לכיח והאטה בתהליך החלמה במקרים של הצטננות בימי החורף. יש הורים רבים שמחליטים לצמצם את מוצרי החלב בימות החורף וזאת משום שהם גורמים לליחה שיכולה לעודד שיעול ולהיות לא נעימה הן לילדים והן למבוגרים. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שכל המשפחה מקבלת את הוויטמינים אותם היא צריכה, במיוחד ויטמין סי ושהתפריט המשפחתי מאוזן וכולל ירקות, חלבונים, פחמימות ואוכל שאינו מעובד. 
 
ממלאים את החורים - ביטוחי בריאות
 
אם אתם מעוניינים בטיפולים הרפואיים והתרופתיים הטובים ביותר במצבים של בעיות רפואיות זמניות או כרוניות, קרוב לוודאי שתצטרכו לרכוש ביטוח בריאות למשפחה ולשלם עליו באופן פרטי. אמנם כל התושבים במדינת ישראל זכאים לסל בריאות ממלכתי ויכולים לרכוש גם את הביטוח המשלים, אך אם אתם מעוניינים בטיפולים הרפואיים המתקדמים ביותר, סל תרופות מורחב, ניתוחים בחו"ל ועוד כל מיני כיסויים בריאותיים שאינם נכללים בסל הבריאות הרגיל, רק ביטוח בריאות פרטי לכם ולכל המשפחה יבטיח לכם זאת. ביטוחי בריאות משפחתיים יכללו כיסויים רפואיים שמותאמים לכל המשפחה, אם מדובר על כיסויים לבני נוער, ילדים, תינוקות, קשישים במשפחה ומבוגרים.
 
לסיכום, אם אתם מעוניינים להבטיח את הבריאות של המשפחה שלכם, תצטרכו לבטח את הבריאות שלהם באחת מחברות הביטוח המובילות בישראל.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן