מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

משלוחי מנות גדולים מהחיים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 8/2/2015
משלוחי מנות גדולים מהחיים

(צילום: יחסי ציבור)

עמותת "גדולים מהחיים" מציעה לכבוד חג הפורים אריזות מעוצבות של משלוחי מנות למכירה כאשר כל ההכנסות קודש למען ילדים חולי סרטן

כמו בכל שנה, מציעה עמותת "גדולים מהחיים" לכבוד חג הפורים אריזות מעוצבות של משלוחי מנות  למכירה כאשר כל ההכנסות קודש למען ילדים חולי סרטן.
 
חג הפורים הינו החג הכי שמח בשנה; התחפושות הצבעוניות, המסכות המקושטות, מסיבות הרחוב המושקעות וכמובן משלוחי המנות מלאי ההפתעות, שהופכים את החג לחוויה מיוחדת עבור המבוגרים והילדים כאחד.
 
עמותת "גדולים מהחיים" מציעה לכם לגרום לכל מאות ילדי העמותה חולי הסרטן לחייך, דרך רכישת משלוח מנות  בעיצוב ייחודי המכיל את כל הממתקים והחטיפים האהובים והטעימים לכבוד החג. כל ההכנסות ממשלוחי המנות תרומה לילדי העמותה. 
 
מחיר משלוח המנות-12 ₪ והוא כולל:

לקקן עגול, רעשן, טופי פירות, ופל קריספי 32 גר', במבה 15 גר' וביסלי גריל 35 גר'.
 
להזמנות ופרטים ניתן ליצור קשר עם אביב: 03-6195977 aviv@gdolim.org.il
 
עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות - שמחה (חיזוק, עידוד ותמיכה), בריאות (שיפור תנאים רפואיים) ותקווה (הגברת המודעות) מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ללא שום הבדל של דת, מין או לאום. העמותה מסייעת בכל שנה ליותר מ-1500 ילדים חולים.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן