מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

ישבנון מתקפל של קידס קיט

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/3/2015
ישבנון מתקפל של קידס קיט

הישבנון המתקפל, של קידס קיט, הינו מוצר פונקציונאלי המותאם לשלושה מצבים בשלבי גמילת הילד מחיתול. מוצע כעת במחיר 100 ₪. להשיג בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות וברשת שילב

הורים רבים נוהגים להתחיל בתהליך גמילת ילדיהם מחיתולים במהלך חופשת פסח, בה כבר חמים ונעים בחוץ, לובשים פחות שכבות בגדים, אפשר להשאיר את הפעוט עירום, לא חוששים מכך שירטב ויצטנן  וגם מפני שקל יותר לפעוט ולסביבה לפשוט וללבוש מכנסיים קצרים. בחופשת הפסח הארוכה הפעוט שוהה בצמוד להוריו וקל יותר לגמול אותו, להתבונן בו, לתמוך ולעזור לו לצלוח את התהליך.
 
לדברי קרן יטיב, יועצת משפחתית בכירה, יועצת בגנים, מטפלת רגשית דיאדית. בעלת "הפיל הצבעוני- המרכז לטיפול במשפחה". מומחית בגמילת ילדים. 
 
"חופשת פסח היא זמן נהדר לנסיעות ולחופשות משפחתיות ואין צורך לבלות אותה בבית מפני ש "הילד נגמל". במידה ואתם מטיילים במהלך פסח, השלב הראשון הוא שיחה עם הילד והסבר של המצב. חשוב להסביר לילד לאן נוסעים, ומה אתם מצפים שיקרה: אתה תלך לשירותים/ סיר לפני הנסיעה, אנחנו נעשה הפסקה בנסיעה מדי שעה כדי לעשות קקי/ פיפי, אם יש לך צורך לעשות קקי/ פיפי עלייך להגיד לנו מיד, אנחנו סומכים עלייך שתצליח וכן הלאה. אל תוותרו על השיחה אפילו אם הילד צעיר מאד. הוא יבין את הטון ואת המסר הכללי ויחוש את האמון שאתם נותנים בו".
 
ומה כן יכול לעזור להורים ולהקל על התהליך?
בשוק קיימים מספר רב של ספרים שיכולים לעזור בתהליך ההסבר לילד על מה קורה ואיך מתמודדים. לצד זאת, קיים מוצר פונקציונלי (אשר מומלץ על ידי גם יועצות הגמילה) והוא הישבנון.
 
הישבנון המתקפל הינו מוצר פונקציונאלי המותאם לשלושה מצבים בשלבי גמילת הילד מחיתול. הישבנון מתאים לגמילת הילד בבית. הוא מותאם לאסלה הבייתית, מקטין אותה לשימוש ילדים, מאפשר לילד עצמאות בכך שהוא יכול להגיע לאסלה לבד על ידי שימוש במדרגות שיש לישבנון, והוא גם מתקפל בקלות לאחסון נוח (בדר"כ לצד האסלה).
 
הישבנון של חברת קידס קיט מוצע במחיר כ 100 ₪.
להשיג בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות וברשת שילב

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן