מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

איזה מים הילדים שלכם שותים?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/5/2015
איזה מים הילדים שלכם שותים?

ברי מים המבוססים על שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית, מסוגלים לסנן גם מתכות כבדות ורעילות, כימיקלים ואבנית, ולספק את המים הטהורים והראויים ביותר לשתייה, בישול, אפיה ורחיצת פירות וירקות. על כך ועוד בכתבה זו

 
אין זה סוד כי המים הזורמים לביתנו רחוקים מלהיות נקיים. המים הללו מגיעים לצינור שלנו דרך רשת סבוכה של צינורות שסוחפים איתם מזהמים שונים וביניהם: מוצקים (חול, חלודה, ולכלוך גס), גזים (כלור, ריחות וטעמי לוואי), חיידקים, חומרים שמחלחלים למים כמו שפכים תעשייתיים, ריסוסים חקלאיים, שפכי ביוב, אמוניה ועופרת. כל המזהמים הללו עלולים לגרום לשורה של מחלות, בעיקר בקרב ילדים קטנים. 
 
כולנו יודעים שחשוב להרתיח מים עבור ילדים ותינוקות. אבל גם הרתחה שכזו לא תסייע לסלק מתכות כבדות ורעילות, כימיקלים ואבנית הנמצאים במים. אפילו ברי מים רגילים, שהפכו נפוצים מאוד ונמצאים כיום בשליש מבתי האב בישראל, אינם מסוגלים לעשות זאת. מרבית ברי המים הללו משתמשים בסנן יחיד, אשר לא מסוגל להתמודד עם כל המזהמים במים. ישנה שיטת טיהור מים  אחת, שנחשבת נכון להיום לפתרון היחידי בעולם המסוגל להתמודד עם כל סוגי המזהמים השונים ולספק מים בריאים ונקיים ביותר לשתייה. שיטה זו נקראת שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית. 
 
רק ברי מים שמבוססים על שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית מסוגלים לסנן גם מתכות כבדות ורעילות, כימיקלים ואבנית, ולספק את המים הטהורים והראויים ביותר לשתייה, בישול, אפיה ורחיצת פירות וירקות.
 
קיימים מספר יתרונות מרכזיים לטיהור מים בשיטת האוסמוזה ההפוכה מול שיטות טיהור מים אחרות:
 
1. חמישה שלבי סינון שמבטיחים טיהור של כל המזהמים במים ומים זורמים ללא הגבלה.
 
2. מערכת האוסמוזה ההפוכה היא היחידה שמאפשרת יציאה של המזהמים לביוב, כך שהם אינם נשארים בתוך המכשיר ומהווים מצע להתפתחות חיידקים ובקטריות, כמו שקורה בברי מים אחרים. 
 
3. מערכת האוסמוזה ההפוכה יכולה להתחבר לכל בר מים המשווק בישראל ולעשות מעקף לסינון שלו. כלומר, אין צורך לקנות בר מים חדש בכדי ליהנות ממים טהורים בשיטת האוסמוזה ההפוכה. יש לחבר את מערכת האוסמוזה ההפוכה לבר המים שקיים בביתכם וזה הכול.
 
4. מדובר במערכת שניתן לרכוש במחיר השווה לכל כיס.  
 
אז מה זה בעצם אוסמוזה הפוכה אמריקאית? 
 
אוסמוזה הפוכה היא השיטה היעילה והזולה ביותר לטיהור מים. מתקני האוסמוזה ההפוכה מהווים את המרכיב המרכזי של מערכות טיהור מים לצרכים רפואיים, פרמצבטיים, מעבדתיים ותעשייתיים בארץ ובעולם. רוב בתי החולים המתקדמים בארץ משתמשים בשיטה זו לאספקת מים לצרכי דיאליזה ולאספקת מים מטוהרים לבתי המרקחת ולמעבדות. בשיטת האוסמוזה הפוכה מטהרים את המים מכל סוגי הזיהומים. 
 
מערכת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית מפרידה את המזהמים מהמים באמצעות קרום שנקרא ממברנה, שתפקידו להעביר רק מולקולות מסוימות, כך שהוא מסנן את המתכות הכבדות, האבנית ושאר הלכלוכים והזיהומים אשר מצויים במי השתייה שלנו ומאפשר מעבר של מים נקיים בלבד. המערכת מוודאת שהמים הנקיים יהיו בצד אחד של הסנן והמים עם הלכלוך, החיידקים והמזהמים  השונים יהיו בצד השני שלו ובסופו של דבר יחזרו לביוב.
 
בשיטה זו מוציאים את כל המזהמים הקיימים במים ומתקבלים מים נקיים לחלוטין במיכל האגירה של המערכת. ללא חומרים אורגניים, כלור, מתכות כבדות וחומרים כימיים, ללא חיידקים, ריחות וטעמי לוואי. 
 

 
מערכת המעיין אוסמוטיק -5 של חברת "א.מ המעיין בע"מ" מפתח תקווה (המוכרת גם בשם המעיין) מורכבת מחמישה שלבי סינון, אשר הופכים אותה לשיטת טיהור המים היעילה ביותר בשוק:
 
פילטר מיקרוני - מטרתו לבצע סינון ראשוני של מוצקים כגון חול, חלודה וגופים זרים.
 
פילטר פחם - המטרה של סנן זה הוא לספוח אליו את הכלור אשר במים, דבר אשר יאפשר לכם לשתות מים ללא ריח של כלור וטעמי לוואי.
 
פילטר נוסף פחם – לגיבוי שלב ספיחת הכימיקלים והכלור וספיחת טעמי לוואי וריח.
 
סנן קוקוס – לשיפור טעם המים.
 
ממברנה - ממברנה מיוחדת מעבירה את המים המלוכלכים ישירות לביוב ואילו המים הנקיים נאגרים במיכל סטרילי מיוחד. משם הם עולים לברז מזיגה מפואר שמותקן על ידי חברת המעיין. 
 
בסיומו של התהליך, יתקבלו מים מטוהרים לחלוטין, ללא מתכות כבדות, ללא מזהמים וללא אבנית.
 
כיום, כשהמודעות לגבי מה שאנו מכניסים לגופנו גדלה מרגע לרגע וישנה עליה ברמת ההבנה שלנו לערכי הבריאות, אנו נחפש את הפתרון הבריא והיעיל ביותר בכל תחום שיסיע לבריאותנו.
 
לכן ניתן בהחלט לומר ששיטת האוסמוזה ההפוכה שינתה לטובה את תהליך הסינון של מי השתייה שלנו. מדובר בשיטת סינון וטיהור המים היחידה בעולם שמסוגלת להתמודד עם כל סוגי המתכות הכבדות , להבטיח מים מטוהרים ונקיים לחלוטין. מערכת האוסמוזה ההפוכה של חברת המעיין מבטיחה לספק כל זאת ובמחירים מתאימים לכל כיס.
 
שיהיה לרוויה.
 
לגולשי טיפת חלב ברשת תינתן הנחה ייחודית של 5%.
 
פרטים נוספים באתר http://www.hwater.co.il  או בטלפון: 1-700-550-150

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן