מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטים ומוזיקה לילדים

חופש גדול 2015: כל סרטי הילדים של הקיץ

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/7/2015
חופש גדול 2015: כל סרטי הילדים של הקיץ

אופס הגיע המבול (צילום: יחסי ציבור סרטי חמישה כוכבים)

"הקול מבראש", "אסטריקס בממלכת האלים", "המיניונים" וסרטי ילדים נוספים - מחכים לכם בבתי הקולנוע ברחבי הארץ בתקופת החופש הגדול

הקיץ הגיע, החום, הלחות וכמובן הצורך הבלתי פוסק להעסיק את הקטנטנים מסביב לשעון בימי החופש הגדול. ביקור בבית הקולנוע הוא פתרון ממוזג, נעים ומהנה, אשר יסייע לכם להעביר כשעתיים באווירה צוננת, מבדרת ומשפחתית.
 

רכזנו עבורכם את סרטי הילדים הבולטים שיוצגו בבתי הקולנוע ברחבי הארץ בחופש הגדול הקרוב.

 

אופס הגיע המבול
 

דייב ובנו פיני הם יצורים פרוותיים מצחיקים למראה, שלא הוזמנו להצטרף לתיבת נח. כשכל החיות מתחילות להיכנס אליה, הם מנסים להתגנב פנימה, בעזרתן האדיבה של הייזל וליאה, אם וביתה ממשפחת חתולי הבר. הילדים מוצאים שפה משותפת ויוצאים להסתובב בתיבה, ולהביט בבוא המבול מקרוב. מקרוב מדי, מסתבר. כשהמים שוטפים את הארץ התיבה מזדעזעת, ושני הילדים מוצאים עצמם מחוץ לתיבה. בזמן שהוריהם עושים הכל כדי לסובב את התיבה אחורה ולחפש אותם, עוברים הגורים הרפתקת הישרדות סוחפת ומצחיקה בנסיון לחזור לתיבה. הם פוגשים חברים חדשים, חיות נוספות שמצאו עצמן מחוץ לרשימת המוזמנים לתיבה, ומתחמקים מאויבים רשעים ומצרות. בדרך הם לומדים על העולם, על חברות ועל עצמם. כי לפעמים, רק מי שעומד מול סוף העולם, מוצא את מקומו בו.

משך הסרט כ-86 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.

 

 

הקול בראש
 

זה ממש לא פשוט לגדול, כך לומדת ריילי שנאלצת לעבור מביתה כשאביה מקבל עבודה חדשה בסן פרנסיסקו. כמו כולנו, ריילי תלויה ברגשותיה – שמחה (איימי פוהלר), פחד (ביל היידר), כעס (לואיס בלאק), גועל (מינדי קאלינג) ועצב (פיליס סמית). הרגשות חיים במפקדת הראש - מרכז העצבים בתוך ראשה של ריילי, משם הם נותנים את עצותיהם במהלך חיי היום יום. כשריילי ורגשותיה מתמודדים עם החיים החדשים בסן פרנסיסקו, סערה משתוללת במפקדת הראש. למרות ש"אושר", הרגש המרכזי והחשוב ביותר של ריילי משתדל לשמור על רוח חיובית, הרגשות מתעמתים על הדרך שבה אפשר להתמודד עם עיר חדשה, בית חדש וביה"ס חדש.
 

משך הסרט כ-102 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.
 

 

המיניונים - סרט ההמשך
 

החבורה הצהובה והמתוקה מקבלת סרט משלה, המהווה סרט המשך לשני הסרטים הראשונים הקודמים. שלושה מהם יוצאים לחפש נבל חדש ומגיעים לכנס נהלי העל שם הם מתחרים מי ישרת את סקרלט אוברקיל השואפת להשתלט על העולם.
 

משך הסרט כ-104 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.

 

 

אסטריקס בממלכת האלים
 

פרק חדש בהרפתקאותיהם של אסטריקס ואובליקס, מנסים למנוע את השתלטות האימפריה הרומית על הכפר הקטן והשקט שלהם. העלילה מתרחשת ב-50 לפני הספירה.
 

משך הסרט כ-85 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.
 


המסע לכוכב המינימיקים
 

זהו סיפורם של של חבורת מיקמקים, המנסה להציל את הכוכב שלהם. מקס, זואי, סאני וג'ימבו יוצאים יחדיו ליריד האימוץ, אשר בו מיקיוואלי והעוזר שלה מנסים להשתולל ולהרוס את העיר.
 

משך הסרט כ-96 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.
 

 

עולם נפלא

סרט תיעודי העוקב אחר חיי הטבע המרתקים באפריקה. את הסרט מדבב גידי גוב. הסרט מוצג בתלת מימד וחושף את חייהן של גורילות, פלמינגו, פילים ועוד.
 

משך הסרט כ-87 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.
 

 

שון כבשון
 

סרט המבוסס על סדרת הטלוויזיה האהובה. כאשר מעשה הקונדס גורם לכך שעל פארמר לעזוב את חוות מוסיבוטום, שון כבשון, הכל ביטזר ושאר חברי העדר - יוצאים לעיר הגדולה על מנת להציל אותו בהרפתקה גדולה.
 

משך הסרט כ-85 דקות.
קיימת גרסה מדובבת לעברית.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן