מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

נשים > טיפוח ויופי

הריונית ויפה גם על שפת הבריכה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/10/2015
הריונית ויפה גם על שפת הבריכה

כיצד ניתן להיראות מצוין גם על חוף הים בתנאי חום לחות ואפילו בתוך המים? ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות היופי, עם המדריך המלא לאיפור ביום חם והגנה על העור מפני השמש

בעוד שבתקופה זו אירופה מתארגנת על אופנת החורף הרי שכאן כולנו שמים פעמינו לכיוון המים. אך אליה וקוץ בה, להיראות מאופרת ורעננה על חוף הים, נראה לעיתים משימה בלתי אפשרית, האיפור שכה עמלנו עליו תרום היציאה מהבית הופך במהירות לנוזל ועיסתי. איך בכל זאת ניתן להיראות מצוין על שפת הים? איזה תכשירי איפור ישרדו לעזאזל את הטבילה? והאם השיזוף מסוכן להיריון? קבלו את "מדריך שחף" להישרדות ב-30 מעלות בצל.
 
 
ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות היופי מסביר, כיצד ניתן להיראות מצוין גם בתנאי חום לחות ואפילו בתוך המים וזאת אם רק נקפיד על הכללים הבאים;
 
לפני הכל יש להיזהר מאוד משיזוף בשמש. כמה שפחות להיחשף  ובשום אופן לא שיזוף ישיר שעלול לגרום למומים בתחילת ההריון.
 
חשיפה לשמש בתקופת ההריון עלולה לגרום לחלק מהנשים לכתמי עור על הפנים ("מסיכת הריון"), וכמובן תמיד קיים סיכון מוגבר ללקות בסרטן העור.
 
יש להעדיף את שעות אח"הצ עם מינימום קרינה.
 
 
איך להתאפר?
 
1. יש למרוח בנדיבות על הפנים משחת לחות מרגיעה. לאחר יש להתאים את סוג המייק-אפ לעור. כאשר לעור יבש, משתמשים במרקם מוצק ולעור שמנוני במרקם נוזלי, שניהם בעלי מסנני קרינה ועל בסיס סיליקון שימנע את הסרתו במגע עם מים.
 
2. יש לקבע את המייק-אפ בעזרת פודרה על בסיס סיליקון כדי ליצור מראה מט ואחיד לאורך זמן. מרכיב הסיליקון בפודרה יאפשר מגע במים ללא חשש שיוסר.
 
3. אזור העפעפיים נוטה במיוחד להזיע. כדי ל"הגן" על מראה הצלליות ושלא תמחקנה במגע עם המים בריכה,או לחות בכלל, יש להניח צלליות קרם ע"ב שעווה .
 
4. באופן כללי אופנת האיפור בקיץ היא די מינימליסטית. (יש להשתמש בגוון אחד בלבד. הצהוב ולבן הם האופנתיים), מספיק להדגיש את גלגל העין בגוון אחד. ניתן להעצים את המראה בעזרת מריחת עיפרון עיניים על בסיס שעווה זאת בגוון לבן צמוד לשורש בריס התחתון.
 
5. יש להשתמש במסקרה מסוג ווטר- פרופ שהיא עמידה בכל קני מידה של מים.
 
6. טרום הנחת השפתון יש להזינם בעזרת במקלון לחות, ע"מ למנוע פיצוצי יובש. קיימים בשווקים מס סוגי שפתונים עמידים במים.
 
טיפ, שחף, לסיום; אם נותרו לכם בבית שפתונים כמעט גמורים או, כשרוצים להתיך את השפתון ולהעבירו למיכל אחר, ניתן להכניסו למיקרוגל למספר שניות. ברגע שהפך לנוזלי ניתן להעבירו לכלי אחר(אפשר לכלי שטוח ואז למשחו בעזרת מברשת).

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן