מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


תינוקות > תזונה תינוקות

מהו תחליף החלב שלכם?

מאת: מיכל דותן | פורסם: 13/4/2010
מהו תחליף החלב שלכם?

מטרנה, סימילאק או אופיטמיל – מה הילדים שלכם אוכלים? רכזנו עבורכם את כל המחירים, המבצעים, המועדונים וההטבות – שהגיעו אלינו הישר מהחברות, ולא פחות חשוב, כי אי אפשר בלי, קבלו את חוות דעתם של ההורים

רופאים ומדענים כבר הכריזו על כך מזמן - חלב אם הוא המזון המומלץ ביותר לתינוק שזה עתה נולד - מרגע לידתו ועד השלב בו הוא מתחיל לאכול מזון מוצק. וישנן נשים שמשלבות בין השניים גם במשך שנה ושיהיו בריאות - אפילו שנתיים. אך מה לעשות שבעוד לנשים מסוימת ההנקה "זורמת בקלות", ישנן נשים המתקשות להניק, אם זה בשל כאבים, מחסור בחלב, שימוש בתרופות שאוסרות הנקה או סתם בגלל כל סיבה אחרת שבעולם (וזו זכותן המלאה). כך קורה שנשים שאינן מניקות, וגם מניקות שלאחר תקופה מסוימת קצו בשאיבות וההאכלות האינטנסיביות, מחפשות אלטרנטיבה לחלב האם אצל יצרניות תחליפי החלב השונות בישראל.

בניגוד לחיתולים, שם אין בעיה לעבור מחברה לחברה בכל חודש בהתאם למבצעים, הזוגיות שאנו מנהלים עם תחליף החלב שלנו היא לרוב הרבה יותר ארוכה, נאמנה ומיוחדת. מיוחדת בעיקר בגלל שאנו סומכים על אותו תרכיב שיזין את ילדינו בצורה מושלמת ויספק להם את כל אבות המזון והוויטמינים להם הם זקוקים. מדובר בנושא רגיש, שמאז מקרה "רמדיה" הפך לרגיש במיוחד.

 

לצורך הכנת הכתבה שוחחנו עם 15 הורים על תחליפי החלב שהם נותנים לילדיהם, ולאחר מכן שוחחנו עם נציגי "סימילאק", "מטרנה" ו"אופטימיל" ששמחו לספר לנו קצת יותר על מחירים, מבצעים, מועדונים והטבות.
 
הכתבה מתייחסת לתחליפי החלב הנפוצים ביותר בשוק. לפרטים נוספים על מזון לפגים, מועשר בברזל ומהדרין אתם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחת מהחברות בהתאם לצרכים שלכם. באתר פעוטות תוכלו למצוא את כל המבצעים הכי חמים לכל מוצרי החברות השונות.

תחליף
חלב אם - ממה הוא מורכב? כיצד מכינים? כיצד מאכילים מבקבוק? - לפרטים לחצו כאן
.
מטרנה
__________________________________________________________________
מחיר מלא: 62 שקלים (מדובר במחיר בסיס שסביר להניח שלא תתקלו בו לעולם). כל רשת וכל חנות בתוך הרשתות, מתמחרות שונה את המוצרים.

מבצעים: משתנים מרשת לרשת ומסניף לסניף. כך לצורך דוגמה, בחודש אפריל 2010, תוכלו למצוא אריזת חיסכון, של 750 גרם אבקת מטרנה פרימיום חלבית, באתר האינטרנט של מגה במחיר 57.99 שקלים, בשופרסל שלי ב-59.99 ש"ח, בשופרסל דיל ב-51.99 ש"ח, בסופר פארם ב-44.99 ₪ והמבצעים והמחירים עוד רבים ומגוונים.

הטבות ללקוחות חדשים: לקוחות אשר יוצרים קשר עם החברה יקבלו בדואר דוגמיות של תחליפי חלב ודייסות.

הטבות ללקוחות קבועים: חברי המועדון נהנים מדיוור קבוע, שמגיע במייל ובדואר, ובו עדכונים על מבצעים ואירועים שעורכת החברה ומעת לעת הם גם מפתיעים עם מתנות קטנות (אמהות שחברות במועדון סיפרו לנו שקיבלו בין היתר פאזל חיות ראשון לילד וכפית בצורת מטוס להאכלת התינוק).

הכי שווה: מועדון תאומים. חברי המעדון, אשר הוכיחו שאכן ילדו תאומים, קונים את תחליף החלב ישירות מהחברה וזוכים ל-20 אחוזי הנחה ולמשלוח עד הבית של האוכל. התשלום חייב להתבצע בכרטיס אשראי. עם ההצטרפות למועדון תקבלו במתנה גם 2 אריזות מטרנה שלב 1.

טלפון שירות הלקוחות: 1-800-32-3333

למעבר לאתר מטרנה – לחצו כאן


כמה כמה: מתוך 15 איש איתם דיברנו לצורך הכנת הכתבה – חמישה משתמשים במטרנה.

דבר ההורים: כל לקוחות מטרנה ששוחחנו איתם היו מרוצה מאוד – מהאריזות, מהמחיר, מהריח והתחושה הכללית. רוב ההורים גם טענו שהוא נוח יותר לעיכול אך חשבו שכדאי שהחברה תשווק אריזות גדולות יותר כמו ה-900 גרם של סימילאק.

 
רוית, 36 מפתח תקווה: "אנחנו משתמשים במטרנה פשוט כי הוא קל יותר לעיכול, אני אומרת את זה גם מניסיון של הבן הבכור וגם לפי המלצת הרופא שלנו".

יעל, 28 מבת ים: "החלטנו להשתמש במטרנה מהסיבה הפשוטה שסימילאק גרם לעצירות.

דלית, 32 מהוד השרון: "אנחנו משתמשים במטרנה. עם הילד הראשון התחלנו עם רמדיה כי זה מה שניתן בזמנו בבית החולים. כאשר התפוצצה פרשיית רמדיה התלבטנו בין סימילאק למטרנה וקיבלנו החלטה שרירותית ללכת על מטרנה. בילד הבא כבר המשכנו איתם כי כבר הכרנו והיינו מרוצים".

לכל מוצרי מטרנה, למבצעים הכי חמים ולמחירים הכי טובים – לחצו כאן

סימילאק
__________________________________________________________________
מחיר מלא: אין מחיר בסיס כל רשת וכל חנות בתוך הרשתות, מתמחרות שונה את המוצרים.

מבצעים: משתנים מרשת לרשת ומסניף לסניף. כך לצורך דוגמה, בחודש אפריל 2010, תוכלו למצוא אריזת חיסכון, של 900 גרם אבקת סימילאק טופ באתר האינטרנט של מגה במחיר 82.99 שקלים, בסופר-פארם חדרה ב-69.99 ₪, בשופרסל ביג ב-84.79 ש"ח והמבצעים והמחירים עוד רבים ומגוונים.

הטבות ללקוחות חדשים: לקוחות אשר יוצרים קשר עם החברה יקבלו בדואר דוגמיות של תחליפי חלב ודייסות והנחות שונות.

הטבות ללקוחות קבועים: חברי המועדון נהנים מדיוור קבוע, שמגיע במייל ובדואר, ובו עדכונים על מבצעים ואירועים שעורכת החברה.

הכי שווה: מועדון תאומים. חברי המועדון, אשר הוכיחו שאכן ילדו תאומים, קונים את תחליף החלב ישירות מהחברה וזוכים ל-20 אחוזי הנחה ולמשלוח עד הבית של האוכל. התשלום חייב להתבצע בכרטיס אשראי. עם ההצטרפות למועדון תקבלו במתנה גם 4 אריזות של סימילאק שלב 1. למרות המועדון האטרקטיבי מומלץ להיום עם אצבע על הדופק ולבדוק איזה מחירים יש ברשתות השונות, יכול להיות שלעיתים עדיף יהיה לקנות בחנויות.

טלפון שירות לקוחות:1-800-65-6501

למעבר לאתר סימילאק – לחצו כאן


כמה כמה: מתוך 15 איש איתם דיברנו לצורך הכנת הכתבה – שבעה משתמשים בסימילאק.

דבר ההורים: כל לקוחות סימילאק ששוחחנו איתם היו בסך הכל מרוצים מאוד מכל הבחינות. הם אוהבים את החברה בעיקר בגלל האריזות הגדולות והמבצעים, לא כל כך אוהבים את ריח תחליף החלב, וגם התלוננו קצת על עצירות אצל הילדים.

 
לימור, 36 ממודיעין: "עם הגדולים השתמשנו במטרנה אבל הקטן היה מוכן לאכול רק סימילאק".

מירב, 37 מעפולה: "בחרתי להשתמש בסימילאק מהסיבה הפשוטה שיש להם את החבילה הכי גדולה והכי משתלמת מבחינת המחיר".

איריס, 36 מעיינות: "הגעתי לסימילאק בעקבות המלצות של חברות ונשארתי כי באמת הייתי מרוצה מאוד".

לכל מוצרי סימילאק, למבצעים הכי חמים ולמחירים הכי טובים – לחצו כאן

 
אופטימיל
__________________________________________________________________
מחיר מלא: מחיר בסיס של 46.99 שקלים לקופסה של 450 גרם, שבניגוד לשניים הקודמים, במקרה של אופטימיל נתקלים במחיר הזה הרבה. בנוסף, כרגיל, כל רשת וכל חנות בתוך הרשתות, מתמחרות הרבה פעמים שונה את המוצרים.

מבצעים: משתנים מרשת לרשת ומסניף לסניף. כך לצורך דוגמה, בחודש אפריל 2010, תוכלו למצוא אריזת אופטימיל שלב 1, של 450 גרם, בסופר-פארם בדימונה ב-23 שקלים לקופסה, במגה בעיר 34.99 ₪, בשופרסל דיל ב-43.99 ש"ח והמבצעים והמחירים עוד רבים ומגוונים.

הטבות ללקוחות חדשים: לקוחות אשר יוצרים קשר עם החברה לראשונה יקבלו הטבה חד פעמית (שווה במיוחד) תשעה שוברים של 1+1 המזכים אותם בקניית תשע קופסאות וקבלת תשע קופסאות חינם.

הטבות ללקוחות קבועים: חברי המועדון נהנים מדיוור קבוע, שמגיע במייל ובדואר, ובו עדכונים על מבצעים ואירועים שעורכת החברה.

הכי שווה: כרגיל - מועדון תאומים. חברי המועדון, שהוכיחו שאכן ילדו תאומים, זוכים לקבל הביתה , באמצעות הדואר, 16 שוברים בחודש שמזכים אותם ב-30 אחוז הנחה לקופסה. בעבר מועדון התאומים של אופטימיל כלל אך ורק שוברים של 1+1,  אך ככל הנראה לאחר שהתבססו קצת בשוק החליטו לעבור לשוברים של 30 אחוז הנחה לקופסה. 30 אחוזי ההנחה הללו השתלמו במיוחד כאשר היה מבצע שווה ברשתות, מכיוון שהיה כפל מבצעים ניתן היה ליהנות גם מהנחת השובר וגם מהנחת החנות. בחודשים האחרונים מציעים באופטימיל 8 תלושים בחודש בשווי 32 שקלים, כך שהמועדון כבר הרבה פחות אטרקטיבי ויש הורים חברים בו כבר שנתיים ויותר, שאף מתקוממים על הרעה בתנאים.

טלפון שירות הלקוחות: 1-800-353-999

למעבר לאתר אופטימיל – לחצו כאן


כמה כמה: מתוך 15 איש איתם דיברנו לצורך הכנת הכתבה – 3 משתמשים באופטימיל.

דבר ההורים: ההורים היו מרוצים מאוד מהאבקה עצמה, כולם היו הורים לתאומים שהגיעו לחברה בגלל המועדון אך נשארו כי בסך הכל היה להם טוב. ציינו לטובה את האריזה, הכוללת אזור בו ניתן לבצע את מחיקת הכפית בצורה נוחה. התלוננו על השינוי שחל במועדון התאומים, אך זה לא גרם להם לעזוב.

ליאת, 32 רמת השרון: "התחלתי עם סימילאק ועברתי לאופטימיל בגלל חברה של המלצה ובגלל מועדון התאומים. בסך הכל מרוצה מאוד".

מיכל, 32 רמת גן: "התחלתי עם סימילאק, עברתי למטרנה ובסוף הגעתי לאופטימיל, לאחר המלצת רופא הילדים, ובגלל מועדון התאומים. כעת קצת מאוכזבת מכך שהפסיקו את שוברי ה-1+1למועדון ומגששת קצת אצל אחרים. אבל חייבת לציין שבסך הכל אין לי טענות".

ניב, 38 תל אביב: "נמצאים איתם מהרגע הראשון, בסך הכל מאוד מרוצים, חבל שאין להם אריזת חיסכון אבל הם טובים, זולים וגם הקופסאות שלהם נוחות".

לכל מוצרי אופטימיל, למבצעים הכי חמים ולמחירים הכי טובים – לחצו כאן
תחליף
חלב אם - ממה הוא מורכב? כיצד מכינים? כיצד מאכילים מבקבוק? - לפרטים לחצו כאן.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן